07.11. Spotkanie w Warszawie na temat przyszłości RKW – ZAPRASZAMY

Porządek Spotkania po Mszy Świętej o godz. 11.00 na Lindleya 12 Warszawa

Jerzy Targalski – Między kontrolą a poparciem władzy, rola i zadania stojące przed Stowarzyszeniem RKW w najbliższym czasie.

Maciej Lisowski (Lex Nostra), Andrzej Zdun (Stowarzyszenie RKW Mazowsze) – Protesty wyborcze – doświadczenia wspólnej pracy prawników fundacji Lex Nostra i Stowarzyszenia RKW w skutecznym składaniu protestów wyborczych.

Marcin Dybowski – Czy pozbawiono wyborców większości konstytucyjnej – próba rekonstrukcji wydarzeń z fałszowania wyborów parlamentarnych 2015.

Jadwiga Chmielowska – Rola Obserwatorów Zagranicznych w ograniczeniu fałszerstw wyborczych.

DYSKUSJA – propozycje i pomysły dalszych działań Stowarzyszenia RKW. Głosy i propozycje koordynatorów z terenu całej Polski.

Przypominamy, że 20-22 listopada jest trzydniowy wyjazd do Kazimierza Dolnego – ogłoszony już w czerwcu 2015 roku (informacja na www z dn. 04 lipca) a dotyczący szkoleniem o tworzeniu mediów lokalnych i dziennikarstwa obywatelskiego: