Protest koronasceptyków w Szczecinie. ,,Chcemy walczyć o normalność, o człowieczeństwo!”


Protest antycovidowców zorganizowany przez grupę StopCovidSzczecin przyciągnął pod Pomnik Czynu Polaków na Jasne Błonia w Szczecinie kilkaset osób. Piosenka ,,Kocham wolność” zespołu Chłopcy z Placu Broni była muzycznym tłem demonstracji. 

Uczestnicy demonstracji podważający istnienie pandemii, na znak protestu przeciwko zniewoleniu obywateli i absurdalnym obostrzeniom nie założyli masek. Organizatorzy protestu zarzucają polskiemu rządowi fałszowanie rzeczywistości oraz rozsiewanie i podtrzymywanie strachu dla własnych korzyści, a za dobry przykład, oczywiście tylko w tej materii, podają Białoruś, która nie wprowadziła lockdownu ani społecznej izolacji, a mimo to rzekoma zabójcza zaraza nie zdziesiątkowała jej mieszkańców.           

Koronasceptycy mają już dość bezprawnego trzymania całego narodu w szachu. Jedna z przeciwniczek nałożonych na obywateli zakazów i nakazów, w tym noszenia masek tak podsumowała cel akcji:                 

– Chcemy walczyć o normalność, o człowieczeństwo! Człowiek nie jest wieczny, wcześniej czy później na coś umrze. Ja nie chcę przeżyć życia w lęku przed wirusem jakby wcześniej wirusów nie było. {…) Jest to absurd jakich wiele! Obudź się narodzie!

Opracowanie BC 

Na podstawie szczecin.naszemiasto.plhttps://szczecin.naszemiasto.pl/protest-antycovidowcow-w-szczecinie-kilkaset-osob-pod/ar/c1-7882787
Obraz 

4 komentarze do wpisu „Protest koronasceptyków w Szczecinie. ,,Chcemy walczyć o normalność, o człowieczeństwo!””

Dodaj komentarz