Minister zdrowia ma „wizję” – normalność nigdy nie wróci

Po dinozaurach przyszła kolej na gatunek ludzki i co ciekawe zagłada nie będzie spowodowana zmasowanym atakiem zabójczych patogenów, tylko decyzjami ludzi, którzy mieli … służyć społeczeństwu. W rzeczywistości to komu lub czemu służą raczej niewiele ma wspólnego z wylewającą się od rana do wieczora propagandą ratowania życia i zdrowia ukochanych tak nagle przez władzę obywateli.           

Zapowiadany do 9 kwietnia, na dwa tygodnie, lockdown oczywiście znowu potrwa zgodnie ze stosowaną przez rząd arytmetyką może i dwa, ale razy dłużej, a minister zdrowia już delikatnie przygotowuje społeczeństwo na to o czym przeciwnicy plandemii wiedzą i próbują informować zmanipulowane społeczeństwo już od dawna, ona się nigdy nie skończy.         

Jak donosi portal eswinoujscie.pl minister Niedzielski w wypowiedzi dla portalu TVN24 wyjawił, że obywatele mogą już na zawsze zapomnieć o normalności znanej im sprzed pandemii koronawirusa: „Jeśli mnie pytacie, czy wrócimy do czasów sprzed pandemii, to nie. Nie wrócimy. Nigdy. Część z nas już zawsze będzie używała maseczek i będzie trzymała dystans w obawie przed zakażeniem”.           

Ale to nie koniec dobrych wiadomości, życie w stanie zagrożenia epidemicznego jak wynika z wypowiedzi szefa resortu zdrowia, to będzie właśnie … normalna codzienność i trzeba się do tej myśli przyzwyczajać i z nią pogodzić. Kolejnych epidemii ma być w jego opinii coraz więcej i mają one być coraz bardziej groźne.                  

Jednym słowem jak nie ten zabójczy wirus, to znajdzie się inny, który będzie siał jeszcze większy postrach. Wystarczy tylko super test diagnostyczny, najlepiej nie pokazujący tego co powinien oraz dobrze przygotowana kampania medialna wzbudzająca grozę i pandemia, której w rzeczywistości nie ma, może trwać w nieskończoność.              

Nie da się ukryć, że w pojawiających się nieśmiało w sieci wnioskach internautów, jakoby stosowana przez rząd taktyka ratowania za wszelką cenę nielicznych obywateli, miała doprowadzić do wykończenia wszystkich pozostałych, jest coś na rzeczy. A to, że ocaleni od rzekomej zarazy znajdą się w takim położeniu, że rządowe wybawienie potraktują raczej w kategoriach wielkiego … pecha niż szczęścia i pozazdroszczą farta tym co …  odeszli, coraz bardziej prawdopodobne.             

Ale jeszcze nie jest za późno aby zastopować nadchodzącą wielkimi krokami kreowaną sztucznie erę epidemii i zakończyć walkę z obywatelami w imię pandemii. Niestety nie wystarczy do tego odosobniony głos internaty Patriota, który komentując w portalu money.pl artykuł na temat obecnego lockdownu i związanych z nim planach rządu, podzielił się swoimi przemyśleniami na ten temat: ,,A ja powiadam Wam. Koniec z tym całym cyrkiem i tą farsą. Biznesy trzeba otwierać, musimy wyjść na ulicę i powiedzieć głośne NIE tej całej Hucpie. Tylko w ogromnej liczbie możemy z tym skończyć”.          

Dla tych, którzy popukają się z dezaprobatą w czoło artykuł w portalu tvp.info (https://www.tvp.info/53133871/tulawirus-pierwszy-czlowiek-zakazony-w-niemczech-jakie-sa-objawy-i-jak-przenosi-sie-nowy-wirus-podobny-do-koronawirusa)ze złowieszczą informacją, że u naszych sąsiadów za zachodnią granicą stwierdzono u człowieka już pierwszy przypadek zakażenia … tulawirusem występującym dotąd u … myszy polnej.         

Jakież to zabójcze wirusy będą przenosiły w przyszłości płazy, gady, ptaki i inne muchy, komary czy kleszcze dowiemy się pewnie już wkrótce. Najbardziej jednak niebezpieczny jest kukuwirus, który rozprzestrzenił się z niebywałą szybkością u elit rządzących na całym świecie i jak mna razie nie są w stanie zaaplikować im skutecznego lekarstwa nawet ich wyborcy.          

Opracowanie BC 
Źródło:    

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz