Big Tech i Big Pharma w natarciu. Facebook Twitter i Youtube banują film z konferencji prasowej lekarzy America’s Frontline Doctors (+video)

W poniedziałek 27 lipca Facebook usunął film zamieszczony przez Breitbart News z konferencji prasowej zorganizowanej przez grupę America’s Frontline Doctors Waszyngtonie na schodach Kapitolu.

W ciągu ośmiu godzin film osiągnął ponad 17 milionów odsłon, a na Facebooku oglądało je ponad 185 000 osób.

Jeśli Amerykanie nadal będą pozwalać tak zwanym ekspertom i osobistościom mediów na podejmowanie decyzji, wielki amerykański eksperyment Republiki Konstytucyjnej z Demokracją Reprezentatywną zostanie zakończony

– można było przeczytać, na stronie informacyjnej wydarzenia. Można było, bo w chwili pisania tego tłumaczenia strona nie działała.

Konferencja była współorganizowana i sponsorowana przez organizację Tea Party Patriots.

Usunęliśmy ten film za dzielenie się fałszywymi informacjami o lekarstwach i zabiegach dla COVID-19

– napisał na Twitterze rzecznik Facebooka, Andy Stone w odpowiedzi do Breitbart News.

Firma nie sprecyzowała, jaka część filmu jest „fałszywą informacją”, z kim konsultowała to orzeczenie i na jakiej podstawie zostało wydane.

Następnie Stone dodał, że Facebook będzie kierować użytkowników, którzy weszli w interakcję z postem do informacji na temat „mitów obalonych przez WHO”.

Decyzja Facebooka o cenzurowaniu transmisji na żywo szybko znalazła odzwierciedlenie w serwisie YouTube firmy Google. Wideo miało ponad 80.000 wyświetleń na YouTube przed jego usunięciem.

Poniżej komentarz wideo Andrzeja Choińskiego i jego autorstwa tłumaczenie całej konferencji:

Poniżej można obejrzeć oryginalną angielska wersję tej konferencji prasowej.

„Nobody Needs to Die” – Frontline Doctors Storm D.C. – „Thousands of Doctors” are Being Silenced

Źródło: inf. prasowej Breitbart News

Dodaj komentarz