Zaproszenie na Marsz Niepodległości 2020

Szanowni Państwo,

wczoraj na Zarządzie Stowarzyszenia Marsz Niepodległości prowadziliśmy rozmowy w sprawie nagłośnienia na marszu 11 listopada. Dzięki Państwa ofiarności możemy rozpoczęliśmy negocjacje z firmami oferującymi usługi nagłośnieniowe. Jak co roku dopniemy tę kwestię na ostatni guzik. Jednocześnie pragnę jeszcze raz podkreślić, że ilość sprzętu uzależniona jest finansów, które możemy na ten cel przekazać.

Dostaję wiele wiadomości z pytaniem o Marsz Niepodległości, dlatego pragnę zadeklarować – największy marsz patriotyczny na pewno się odbędzie! Być może nadesłane zapytania są związane z niedawnymi publikacjami Rafała Trzaskowskiego na portalu twitter. Przypominam, że Marsze Niepodległości odbywały się, gdy Platforma miała w Polsce pełnię władzy i będą się także odbywać teraz, kiedy Prezydent Warszawy stara się ograniczyć nasze prawo do demonstracji i wyrażania poglądów. Środowiska lewicowo-liberalne od zawsze próbują zakłócać nasze świętowanie Dnia Niepodległości, a nam zawsze udawało się przejść. Nie mam wątpliwości, że tak będzie i tym razem. Jako Polacy mamy święte prawo do celebrowania naszych ważnych, narodowych rocznic, niezależnie od tego czy jakimś czerwonym, tęczowym czy pstrokatym środowiskom się to podoba czy nie.

W związku z powyższym pragnę Państwa już teraz serdecznie zaprosić na największe wydarzenie patriotyczne w Polsce, jakim jest Marsz Niepodległości 2020. Po raz kolejny razem stworzymy atmosferę, której zazdrości nam cały świat.

Szanowni Państwo!

Pragnę również zachęcić Państwa do podpisania petycji w obronie prof. Wojciecha Polaka. W jego obronie jako pierwsze stanęły Roty Marszu Niepodległości, ale sprzeciw wobec próby usunięcia go z kierowania wydziałem nauk o polityce na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu złożyła już także NSZZ „Solidarność”, dr Marta Cywińska, a także prof. Aleksander Nalaskowski. Nagrałem krótkie nagranie na ten temat, do którego odsłuchania Państwa zachęcam. Zachęcam także do wsparcia – mamy na to czas do jutra, gdyż to właśnie jutro ma być podjęta decyzja w jego sprawie.

Podpisz petycję!
https://roty.pl/kampanie/petycja-o-przywrocenie-prof-wojciecha-polaka/

Od nas zależy jaka będzie jutro Polska!

Musimy walczyć z marksizmem na uniwersytetach, w tym przypadku na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Musimy bronić naszego prof. Wojciecha Polaka! A naszego dlatego, że jest podążającym za prawdą patriotą, nawet jeśli większość z Państwa nie zna go osobiście.

To co jest do zrobienia, to naprawdę bardzo niewiele – dla Państwa to tylko chwila:

  1. Podpisać petycję w obronie prof. Polaka, która zostanie przekazana rektorowi uczelni: https://roty.pl/kampanie/petycja-o-przywrocenie-prof-wojciecha-polaka/
  2. Podać dalej mój post i link do petycji.
  3. Przekonać rodzinę i znajomych do podpisania.

Opinia publiczna musi wiedzieć, że na UMK w Toruniu dzieją się rzeczy niedopuszczalne. W mojej ocenie ze względu na światopogląd jest sekowany kolejny z naukowców, naukowców oczywiście o poglądach konserwatywnych. Musimy postawić tamę marksizmowi, który rozlewa się w polskich uczelniach i szkołach, jeśli chcemy żyć w świecie wolnym i sprawiedliwym, a nie obudzić się któregoś dnia w totalitarnej tyranii.

Dziękuję w imieniu wszystkich działaczy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.
Z narodowym pozdrowieniem
Robert Bąkiewicz

WSPIERAM:

DANE DO PRZELEWU:
Stowarzyszenie
„Marsz Niepodległości”ul. Majdańska 1 lok.1104-088 Warszawa
TYTUŁEM:
Darowizna na cele statutowe
NUMER RACHUNKU (PKO BP):
34 1020 1013 0000 0602 0352 8726
DLA WPŁAT ZAGRANICZNYCH:
SWIFT BPKOPLPW
KONTA WALUTOWE (PKO BP):
EUR 35 1020 1013 0000 0602 0403 3205
USD 40 1020 1013 0000 0402 0403 3213
GBP 45 1020 1013 0000 0202 0403 3221

https://secure.tpay.com/Pay

https://marszniepodleglosci.pl/wplata-online/

Get involved!

Comments

No comments yet