Prof. Grzegorz Kucharczyk w Klubie „Polonia Christiana” w Warszawie w czwartek 13.02.2020 r.

Klub „Polonia Christiana” zaprasza na spotkania z prof. Grzegorzem Kucharczykiem w Warszawie.

Czy nazizm, komunizm i faszyzm są przyrodnim rodzeństwem liberalizmu? Czy korzenie XX-wiecznych obozów zagłady można wyprowadzać z francuskiej rewolucyjnej Wandei? Kto upomni się o ofiary rewolucji i religijnych prześladowań oraz wyciągnie na światło dzienne pudrowaną prawdę o ich katach i zbrodniczych ideologiach? To tylko niektóre z pytań, na jakie znajdą Państwo odpowiedzi podczas nadchodzących wykładów prof. Grzegorza Kucharczyka w Warszawie, Gdyni i Krakowie.

Pierwsze spotkanie z cyklu
„Chrystofobia. 500 lat nienawiści do Jezusa i Kościoła”
odbędzie się w WARSZAWIE:
13 lutego (czwartek) 2020 r.
o godzinie 18.00
w sali konferencyjnej
Domu Literatury w Warszawie
przy ul. Krakowskie Przedmieście 87/89
w Warszawie.

Zapraszają Klub Polonia Christiana i Wydawnictwo FRONDA

Spotkanie będzie połączone z prezentacją najnowszej książki prof. Grzegorza Kucharczyka pt. „Chrystofobia. 500 lat nienawiści do Jezusa i Kościoła”.