Wrocławski Aquapark – ostatnie przygotowania przed otwarciem 6 czerwca

Wrocławski Aquapark przygotowuje się do otwarcia, po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Od 6 czerwca czynne będą baseny rekreacyjne, basen sportowy, siłownia, fitness oraz saunarium. Zmienione zostaną też godziny funkcjonowania obiektu.

Obiekt jest już prawie gotowy na przyjęcie pierwszych gości. Wszystkie niecki zostały już napełnione wodą, a remonty które rozpoczęły się przed kilkoma miesiącami dobiegają końca.


– Dokładamy wszelkich starań, aby zaprosić naszych gości do odmienionego Aquaparku. Czekamy jeszcze tylko na wytyczne dotyczące nowych obostrzeń sanitarnych, jakie będą nas obowiązywały. Przygotowani jesteśmy na różne scenariusze. Jeden z nich zakłada, że na teren obiektu wpuszczana będzie dużo mniejsza liczba osób niż dotychczas – mówi Anna Lisowska, rzeczniczka wrocławskiego Aquaparku.

Dodatkowo każda ze stref wyposażona zostanie w środki do dezynfekcji. Poza tym w holu głównym oraz przy punktach gastronomicznych umieszczone zostaną specjalne oznakowania pomagające zachować dystans społeczny.

– Bardzo ważnym elementem jest również czterostopniowe oczyszczanie wody, które posiadamy jako jedni z nielicznych w kraju. To również znacząco poprawia komfort i bezpieczeństwo naszych gości – dodaje Anna Lisowska.

Zmiana godzin funkcjonowania obiektu

Od 6 czerwca zmienione nieco zostaną godziny funkcjonowania obiektu.

  • Basen Sportowy: 4:30 – 23:00
  • Basen Rekreacyjny: 8:00 – 23:00
  • Fitness i Siłownia 6:00 – 23:00
  • Saunarium: 9:00 – 23:00

Przypomnijmy, że wrocławski Aquapark jest w trakcie rozbudowy. Do końca czerwca zakończy się budowa dwóch basenów zewnętrznych. Będzie też większa plaża, nowe szatnie, 200 miejsc parkingowych i łatwiejsze wejście na teren obiektu. Wielkie otwarcie planowane jest na początek wakacji.

Źródło: wroclaw.pl

Foto: Aquapark Wrocław

Kategorie

Dodaj komentarz