Wieści z medycznego podziemia – czego nie usłyszysz w telewizji… jak skutecznie wyleczyć się z Covida

PROFILAKTYKA

Historia jest bardzo krótka – od około dwóch miesięcy namawiałem wszystkich znajomych, żeby zaopatrywali się w Amantadynę – lek skutecznie leczący Covid-19. Nikt wtedy nie był chory – ale lepiej mieć w szafce na wszelki wypadek, niż z covidem chodzić po przychodniach, po których wtedy nie można chodzić.

CHOROBA

W końcu zaraziliśmy się wszyscy (7 osób które się spotykało lekceważąc propagandę covidową). Musiało nastąpić to prędzej lub później, o czym wszyscy raczej wiedzą. Pierwsza osoba zorientowała się po 3. dniach z kompletem objawów – test pozytywny.

Po 5. dniach brania Amantadyny wszystkie objawy zniknęły – test negatywny. Osoby mieszkające wspólnie oraz znajomi tez podostawali jakieś katary, kaszelki, bóle głowy i bóle gardła – jak to na wiosnę. Nie deliberowaliśmy zbytnio, czy to taki wirus, czy inny – każdy przez pięć dni leczył się z tych przeziębień Amantadyną. U wszystkich wszystko zniknęło – nie ma przeziębienia, grypy, anginy czy czegokolwiek. Wszyscy zdrowi i uśmiechnięci.

ZNACHOR CZY LEKARZ

Część znajomych z niesmakiem komentowała, że jestem znachorem. Bez uprawnień podpowiadam jakie leki przyjmować. Cóż, podpowiadam tylko Amantadynę w oparciu o opinie lekarzy skutecznie leczących ludzi z covida. Z ciekawości rozpytywałem, jakie leczenie ordynują lekarze rodzinni, gdy przyjdzie się do nich z przeziębieniem, grypą, czy inną wiosenną, zakatarzoną chorobą.

Dotarłem do dwóch osób – młodych kobiet, które były u lekarza z kompletem objawów. W obu przypadkach lekarz nie przepisał nawet Polopiryny; jedynym zaleceniem był Paracetamol i okłady czasem „proszę czekać, za parę dni może samo przejdzie”.

No jeśli tak wygląda leczenie zakażonych na covid, to nic dziwnego, że system się zapchał, brakuje łóżek w szpitalach, a wszystkie przypadki są bardzo ciężkie – skoro niekompetentne lub przekupione łapiduchy nie leczą, tylko olewają robotę, to stany chorych się pogarszają – przecież to oczywiste.

Jak pacjenta z perforacją żołądka i dodatnim covidem nie operuje się, tylko kładzie na oddziale covidowym, to wiadomo, że musi umrzeć (taki poglądowy przykład, jeden z wielu).

JAK ZDOBYĆ AMANTADYNĘ

To proste – należy zapisać się prywatnie do jakiegokolwiek lekarza i poprosić o ten lek. Przeważnie przepisują, gdy pacjent żąda. Następnie trzymać na podorędziu, i gdy wystąpią objawy przeziębienia lub grypy przegonić wirusy gdzie pieprz rośnie. Proste, sprawdzone, skuteczne i tanie.

Zdrowia życzę i przede wszystkim zdrowego rozsądku.

[List do redakcji – Autor kategorycznie zabronił ujawniania danych w obawie przed ściganiem i uwięzieniem przez milicję covidiańską]


Get involved!

Comments

No comments yet