W Szczecinie po raz trzeci odbył się protest przeciwko tzw. pandemii i obostrzeniom


Manifestujący w obronie wolności obywatelskiej przemaszerowali bez obowiązkowych od dzisiaj masek przez miasto spod Pomnika Czynu Polaków na plac Solidarności. Żądają powrotu do normalnego życia.  Zapowiadają, że jeśli władza nie odstąpi od ograniczania praw nieadekwatnego do rzeczywistego zagrożenia, może to zakończyć się rewolucją.                         

Liczba koronasceptyków, którzy podważają wyjątkowo zabójczą moc łagodnych dotąd koronawirusów, jaką chce się nam wmówić stosując przebiegłą manipulację, co doprowadzi wkrótce do gospodarczego i społecznego armagedonu, z dnia na dzień rośnie, a akcja protestacyjna przybiera na sile. O czym może świadczyć wpis internauty (STOC C-19):          
,,(…)jest nas dużo. Walczymy o prawdę. Pytanie do Was: czy chcecie takiego Świata, takiego ucisku jaki promują sprzedajni rządzący dla was, waszych rodzin?”.           

Jak donosi portal wszczecinie.pl już w poprzednich pikietach wzięło udział w Szczecinie kilkaset osób, które uważają, że wprowadzane restrykcje nie są współmierne do rzeczywistego wymiaru problemu. Trzecia pikieta zgromadziła ich jeszcze więcej. Organizatorzy protestu nie bali się głośno artykułować o tym czego wielu nie dostrzega lub boi po prostu przyznać: szykanowanie osób ze świata nauki i medycyny, które próbują głośno mówić, że wirus nie jest tak wielkim zagrożeniem, usuwanie niewygodnych koronazabójczej narracji materiałów z sieci, zastraszanie ludzi poprzez manipulację danymi, niewydolność służby zdrowia, zapaść gospodarki, przestępstwa urzędnicze, podział narodu, a wreszcie zamach na demokrację.             

Oczywiście nasilające się protesty przeciwko odbieraniu wolności w imię infekcji wirusowych, które dotąd były czymś normalnym i kończyły się w wielu przypadkach śmiercią, wywołały falę sprzeciwu spanikowanych, co ciekawe nie tylko słabo zorientowanych w temacie obywateli, ale również … lekarzy!!! Kto jak kto, ale ta grupa zawodowa o naturze koronawirusów i działaniu ludzkiego organizmu powinna wiedzieć wszystko! To nie koronawirus spowodował to całe zamieszanie, niewydolność służby zdrowia i w konsekwencji niepotrzebne zgony, tylko idiotyczne decyzje rządzących, którzy pozwolili aby zdominował całe nasze życie.                               

Portal w szczecinie.pl przytacza wypowiedź rzekomo ,,jednej z najwybitniejszych specjalistek medycznych w zakresie walki z pandemią w Szczecinie”, która w programie ,,Studio wszczecinie.pl”  skrytykowała organizację protestów:            
,,(…)stop głupocie ludzkiej! Osoby, które wezmą w tym wydarzeniu udział, okryją się wstydem i hańbą”.          

Czy przypadkiem większym wstydem nie jest raczej to, że internauci musieli przypominać pani doktor o tym, że koronawirusy zostały odkryte 60 lat temu i ludzie z ostrymi objawami niewydolności oddechowej z powodu infekcji również koronawirusowych, to w polskich szpitalach nic nadzwyczajnego, a jego żniwo śmiertelne(też nie nowość) wobec innych chorób jest wyjątkowo niewielkie?                

Czy przypadkiem większą hańbą nie jest to, że lekarze nabrali wody w usta lub co gorsza powtarzają bez refleksji te koronawirusowe androny? Czy przypadkiem jak twierdzą internauci, skandalem nie jest to, że w wielu przypadkach zamknięte przychodnie i tak modne teleporady spowodowały, że lekarze przestali leczyć i zostawili pacjentów, którzy nie mają koronawirusa bądź dlatego, że go mają, bez właściwej pomocy?! Odcięcie obywateli od przysługującego im dostępu do służby zdrowia, na którą płacą co miesiąc daniny, to nie hańba?     

                 
Ciekawe też co pani doktor na to, że jak donosi portal rp.pl na całym świecie już ok. 6 tysięcy autorytetów naukowych i ekspertów ochrony zdrowia podpisało dokument Great Barrington Declaration, opowiadając się przeciwko reżimowi ściślej kwarantanny i izolacji, która według nich nie tylko doprowadzi do ruiny zdrowie fizyczne i psychiczne jednostek, ale będzie miała też długofalowy destrukcyjny, często nieodwracalny wpływ na funkcjonowanie społeczne.     

   
Naukowcy twierdzą, że stosowanie takiej taktyki wobec wszystkich przyniesie straty nie do odrobienia. Apelują o rozsądne działania dotyczące tylko grup największego ryzyka, wszyscy pozostali powinni prowadzić normalne życie! I co najważniejsze tylko taktyka odporności stadnej (model szwedzki) skutecznie obniży ryzyko występowania niebezpieczeństw oraz powikłań zakażeń i to również wśród ludzi starszych i schorowanych, którzy są w grupie najbardziej narażonej na zachorowania na COVID-19.          

Aby nie wyszło na to, że lekarze w Szczecinie tylko powtarzają za rządzącymi głoszone przez nich irracjonalne ,,prawdy” warto zajrzeć do portalu radioszczecin.pl, który zamieścił bardzo ciekawą wypowiedź profesora Bogusława Machalińskiego, rektora Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego na temat niebezpieczeństw noszenia maseczek:          
https://radioszczecin.pl/1,413022,lekarz-o-bezpieczenstwie-noszenia-maseczek

Opracowanie BC  

Źródło:     https://wszczecinie.pl/aktualnosci,setki_osob_na_marszu_antycovidowcow_to_jest_spisek_miedzynarodowy_przeciwko_calej_ludzkosci,id-35881.html

https://wszczecinie.pl/aktualnosci,protest_przeciwnikow_plandemii_juz_w_sobote_lekarz_osoby_ktore_wezma_w_tym_wydarzeniu_udzial_okryja_sie_wstydem_i_hanba,id-35867.html

https://www.rp.pl/Covid-19/201009494-Pandemia-Protest-6-tys-naukowcow-przeciw-zamykaniu-krajow.htm

Obraz Robert Jones z Pixabay

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz