W Bydgoskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych znów działa kawiarenka

W Bydgoskim CWOPiW ponownie napijemy się dobrej herbaty i kawy oraz przekąsimy coś dobrego. Boskie bistro zaprasza mieszkańców do kawiarenki obywatelskiej znajdującej przy ul. Gdańskiej 5.

W samym środku miasta – przy ul. Gdańskiej 5 w BCOPiW ponownie została otwarta kawiarenka z wydzieloną przestrzenią zabaw dla dzieci oraz strefą bookcrosingową. Lokal w całości jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Przez najbliższe 3-lata punkt gastronomiczny prowadzić będzie Boskie Bistro, które z okazji otwarcia przygotowało specjalną ofertę dla mieszkańców na kawę. Szczegóły oferty TUTAJ.

Kawiarenka obywatelska ma być miejscem, gdzie każdy mieszkaniec będzie mógł przyjść napić się dobrej herbaty czy kawy i coś zjeść. W ofercie bistro znajdują się śniadania, obiady, kawa, herbata oraz własnego wyrobu wypieki i desery. Wszystko w przystępnych cenach.

Podmiot, który prowadzi kawiarenkę – Boskie Bistro został wyłoniony w wyniku konkursu. Będzie prowadził działalność w tym miejscu przez okres 3 lat.

Godziny otwarcia kawiarenki:

poniedziałek – piątek: 8 – 20

sobota – niedziela:  10 – 16

Żródło: www.bydgoszcz.pl

Dodaj komentarz