Strażacy z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Mieroszyno pomogli schronisku dla zwierz w Dąbrówce

Członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Mieroszyno, działającej przy OSP Mieroszyno zebrali ponad 200 kilogramów karmy, dorzucili kołdry i poduchy, a potem poszli z psiakami na spacer – poinformował portal puck.naszemiasto.pl (https://puck.naszemiasto.pl/mlodzi-strazcy-z-osp-mieroszyno-i-ich-akcja-pomocy-dla/ar/c8-4886640). Podczas zbiórki prowadzonej na terenie OSP Mieroszyno na rzecz schroniska dla zwierząt w Dąbrówce zebrano w dużych ilościach karmę, środki czystości oraz wszystko to, co pozwoli ocieplić zimą pomieszczenia dla zwierząt. Jak czytamy w portalu: „Strażacy z MDP Mieroszyno przekazali ponad 350 sztuk kołder, koców, poduszek, pościeli. Do tego blisko 30 litrów płynów do mycia podłóg, 7 smyczy i dwie dziesiątki smyczy lub szelek. Sporo było też karmy, bo tej strażacy z gminy Puck przekazali 221 kg. Psom podarowano 188,5 (suchej i mokrej). Kotom – 32,5.”

Obraz kalhh z Pixabay