Środowiska LGBT dokonały w Szczecinie kolejnej dewastacji kościoła

Prawicowy radny Szczecina Dariusz Matecki donosi na Twitterze, że środowiska LGBT znowu w Szczecinie przypuściły atak na Kościół Katolicki. Tym razem chodzi o kościół św. Krzyża na Pogodnie.              

Jak czytamy w portalu wszczecinie.pl w nocy lub nad ranem 9 października nieznani sprawcy namalowali na ścianie kościoła napis ,,MACIE KREW NA RĘKACH” oraz zachlapali elewację farbami w kolorach tęczy, a na tablicy zgłoszeniowej pojawił się napis ,,LGBT”.              

W Szczecinie to nie pierwszy przypadek chuligańskich działań przestępczych wymierzonych w Kościół Katolicki. W zeszłym roku doszło do napaści na proboszcza parafii Jana Chrzciciela w zakrystii kościoła, a kilka tygodni temu pojawiły się w przestrzeni publicznej miasta napisy nawołujące do zabójstw księży.              

Zdaniem radnego Mateckiego zbeszczeszczenie kościoła św. Krzyża po raz kolejny pokazuje ile warte są hasła środowisk LGBT nawołujące do tolerancji i miłości, oraz obłudę nasilającej się fali protestów przeciwko dyskryminacji i prześladowaniom, bo to katolicy stają się coraz częściej ich obiektem.             

Aby nie dopuścić do coraz większej eskalacji śmiałych poczynań wymierzonych przeciwko katolikom sprawą zajęli się już policja oraz wezwani na miejsce zderzenia prawnicy z Ośrodka Monitorowania Chrystianofobii Fidei Defensor, który zajmuje się przypadkami prześladowań katolików w Polsce.            

Opracowanie BC 
Źródła:     

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz