Zwiedzanie Sądu Rejonowego

Jak wygląda nowo postawiony gmach Sądu Rejonowego w Toruniu od środka, przekonać się będzie można w najbliższy weekend – 19 i 20 czerwca 2021 r. Na dni otwarte obowiązują zapisy.

Oddany w czerwcu gmach przed rozpoczęciem działalności sądu będzie można zwiedzić w najbliższą sobotę oraz niedzielę (19 i 20 czerwca) w godz. 9:00-15:00 o każdej pełnej godzinie.

Osoby zainteresowane zajrzą m.in. do sal rozpraw, pomieszczeń konwoju, archiwum oraz przejdą się po terenie zewnętrznym. Podczas wizytacji będzie można dowiedzieć się o przebiegu prac, a także wielu innych szczegółów dot. budowy siedziby sądu – po budynku oprowadzać będą osoby zaangażowane w realizację inwestycji. Każdy z uczestników otrzyma również broszurę informacyjną.

Na wydarzenie obowiązują zapisy. Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie wiadomości na e-mail: bartlomiej.klarecki@warbud.pl. W treści maila należy wpisać „Dni otwarte Sądu Rejonowego w Toruniu”. W informacji zwrotnej podane zostaną szczegóły dot. godziny i miejsca zbiórki.

źródło: komunikat UM Toruń; https://www.torun.pl/pl/zwiedzanie-sadu-rejonowego

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz