Toruń. Starówka Mistrzów – Bratpol

Centrum Wsparcia Biznesu prezentuje kolejny odcinek cyklu filmowego „Starówka Mistrzów”. Poznajcie fachowców, artystów, firmy, usługodawców i zakłady rzemieślnicze, które cieszą się największym zaufaniem klientów. Bohaterem odcinka jest Przemysław Huzarski, prowadzący sklep muzyczny Bratpol.

Legendarne miejsce spotkań muzyków i pasjonatów czystego brzmienia. Bratpol przy Wielkich Garbarach 17 to miejsce wyjątkowe, gdzie niezależnie od preferencji muzycznych, w różnorodnym asortymencie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Wielu toruńskich muzyków to właśnie w tym sklepie kupowało swój pierwszy instrument. Bratpol działa nieprzerwanie od 1991 roku. Najpopularniejsze produkty to gitary, keyboardy, profesjonalne zestawy nagłośnieniowe. Sklep oferuje również pianina cyfrowe, zajmuje się również sprzedażą i montażem 100V systemów nagłośnieniowych.

Do udziału w projekcie „Starówka Mistrzów” zaproszono przedsiębiorców z różnych branż: piekarzy, tatuażystów, złotników, barberów, antykwariuszy, artystów, fotografów, piernikarzy i introligatorów. Każdy z odcinków cyklu poświęcony jest innej działalności i promuje rozwijanie dobrych tradycji rzemiosła i usług na toruńskiej starówce. To podkreślenie tego, za co torunianie ich cenią: solidność, niezawodność, rzetelność i najwyższą jakość usług lub produktów.

źródło: komunikat UM Toruń; https://www.torun.pl/pl/starowka-mistrzow-bratpol

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz