Toruń. Mieszkania na wynajem dla seniorów

Rozpoczyna się nabór wniosków na mieszkania na wynajem dla seniorów z partycypacją przy ul. Hubego 19, 19a.

Gmina Miasta Toruń wraz z Toruńskim TBS Sp. z o.o. ogłasza nabór wniosków dla kandydatów spełniających kryteria określone w regulaminie, do zawarcia umów o partycypację  na mieszkania realizowane na terenie osiedla Jar w budynkach przy ul. Hubego 19 i 19a w terminie od 19 do 27 listopada 2020 r. do godziny 15:00.

O podpisanie umowy o partycypację w kosztach budowy lokalu mieszkalnego mogą ubiegać się przede wszystkim osoby prowadzące jednoosobowe lub dwuosobowe gospodarstwo domowe, z których co najmniej jedna jest w wieku powyżej 65 lat. Formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami stanowi element Regulaminu, który jest zamieszczony poniżej.

Wnioski wraz z wymaganymi dokumentami należy składać w siedzibie Toruńskiego TBS przy ul. Watzenrodego 17 lub przesłać w formie elektronicznej na adres ttbs@ttbs.pl.

 
Dokumenty zgłoszeniowe zamieszczone są w zakładce „Aktualności” na stronie internetowej Toruńskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Toruniu oraz w jego siedzibie przy ul. Watzenrodego 17.

Osoby do kontaktu w sprawie wypełniania i składania wniosków: Marzanna Wierzbowska oraz Magdalena Kwiatkowska, tel.: 56 653 81 10, 56 653 81 11, 56 653 81 18.

źródło: komunikat UM Toruń; https://www.torun.pl/pl/mieszkania-na-wynajem-dla-seniorow

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz