Rusza lodowisko Malta

W środę, 18 listopada startuje lodowisko Malta. Sezonowy obiekt, jak co roku, stanął w okolicach startu toru regatowego przy ul. Jana Pawła II. Od niedzieli do czwartku będzie on czynny w godz. 8:00 – 22:00, a w piątki i soboty o godzinę dłużej, czyli do 23:00.

Zdjęcie przedstawia ludzi jeżdżących na łyżwach po lodowisku. - grafika artykułu
W środę, 18 listopada startuje lodowisko Malta

60 minut jazdy na łyżwach w dni powszednie, do godziny 15:30 to koszt 8 zł – za bilet normalny i 6 zł – za bilet ulgowy. Po godz. 15:30 ceny nieznacznie rosną (10 zł wynosi opłata za bilet normalny, a 8 zł ulgowy). W soboty, niedziele oraz dni świąteczne koszt biletu 60-minutowego będzie wynosił 13 złotych (normalny) i 10 zł (ulgowy). Na dodatkowe zniżki mogą liczyć rodziny w ramach przeznaczonego specjalnie dla nich biletu oraz posiadacze karnetów.

Na lodowisku można wypożyczyć, łyżwy, kask oraz chodzik do nauki jazdy w kształcie pingwina lub foki. Obiekt oferuje możliwość skorzystania z usług instruktora nauki jazdy. Na miejscu będzie również działał punkt ostrzenia łyżew.

W piątki i soboty jazdę na łyżwach umili specjalnie dobrana muzyka i kolorowe oświetlenie lodowiska.

Przed wejściem na obiekt obowiązuje dezynfekcja dłoni. W przestrzeniach poza taflą lodowiska konieczne jest zasłanianie ust i nosa. Jazda na lodzie może się odbywać bez maseczki. Sprzęt wypożyczany na lodowisku jest dezynfekowany po każdym użyciu. Zarządcy lodowiska – Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji – zwracają uwagę na zachowanie dystansu społecznego. Przed kasą pojawią się linie wyznaczające odstęp, a w szatni będzie udostępniana co druga szafka.

źródło: komunikat UM Poznań; https://www.poznan.pl/mim/info/news/rusza-lodowisko-malta,155628.html

https://youtu.be/orFvL7QzArk
Kategorie

Dodaj komentarz