Poznańskie pamiątki można kupić przez internet

Oferowane przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną skarpetki z motywem koziołków i maseczki w rogale świętomarcińskie dostępne są od niedawna także w internecie.

Zdjęcie przedstawia wystawę, na której znajdują się poznańskie gadżety, m.in. maseczki, skarpetki, kubki i magnesy w rogale. W szybie odbija się Stary Rynek. - grafika artykułu
Poznańskie pamiątki teraz można kupić także przez internet/ fot. PLOT

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna od kilku lat tworzy serię własnych pamiątek. Projektowane i produkowane w Polsce gadżety szybko zdobyły serca turystów i poznaniaków. Do tej pory słynne skarpetki w koziołki czy maseczki w rogale świętomarcińskie można było kupić tylko w prowadzonych przez PLOT punktach informacji turystycznej przy poznańskim Starym Rynku i na Dworcu Głównym PKP. Teraz można zdobyć je także za pośrednictwem internetu.

– Decyzja o przyspieszeniu otwarcia sprzedaży przez Internet to odpowiedź na liczne pytania o nasze produkty, napływające z kraju i zagranicy. To również poszukiwanie bezpiecznych kanałów sprzedaży w okresie pandemii COVID-19 – tłumaczy Jan Mazurczak, prezes zarządu PLOT.

Sprzedaż ruszyła przez mający swe korzenie w Poznaniu serwis aukcyjny Allegro. Pamiątki są także dostępne w serwisie OLX. Jednocześnie trwają prace nad sklepem internetowym Poznan.travel.

W sprzedaży on-line pojawiają się w pierwszej kolejności produkty tworzone specjalnie dla PLOT i do tej pory dostępne wyłącznie w punktach informacji turystycznej, w tym wyjątkowa seria skarpetek i maseczek chroniących usta i nos. Dostępne są także gry dla dzieci z poznańskimi atrakcjami turystycznymi w roli głównej. Oferta internetowa pamiątek z Poznania i okolic będzie sukcesywnie wzbogacana.

Oficjalne sklepy Poznan.travel:

źródło: komunikat UM Poznań; https://www.poznan.pl/mim/info/news/poznanskie-pamiatki-mozna-kupic-przez-internet,155670.html

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz