A może na rower.. wodny?

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią ponownie otwiera się wypożyczalnia na Torze Regatowym w Brdyujściu. Mieszkańcy będą mogli bezpłatnie wypożyczyć sprzęt wodny od 14 czerwca.

Bezpłatna wypożyczalnia rowerów wodnych na Torze Regatowym Brdyujście otwarta została kilka lat temu. Do tego celu zakupiono ze środków Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego zarówno sprzęt wodny jak i pomost. W ubiegłym roku z powodu pandemii Covid-19 wypożyczalnia była zamknięta. Teraz wracamy do atrakcji, która dotąd cieszyła się sporym zainteresowaniem mieszkańców Bydgoszczy.

Do dyspozycji mieszkańców jest 6 klasycznych rowerów wodnych, 1 rower z silnikiem spalinowym oraz 1 łódź motorowa. Wypożyczenie jest nieodpłatne. Wystarczy podać swoje dane i zaakceptować regulamin. Każdej osobie wydajemy kamizelkę asekuracyjną. Posiadamy standardowe kamizelki w rozmiarach od 30 kg w górę. W specjalistyczne zabezpieczenia należy wyposażyć się osobiście.

Wypożyczalnia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00 oraz w sobotę i niedzielę od 9.00 do 19.00.

UWAGA! Wypożyczalnia będzie zamknięta w weekendy, w których na Torze Regatowym odbywają się zawody sportowe (19-20 czerwca, 6-8 sierpnia, 11-12 września, 25-29 września).

Przypominamy, że od maja czynna jest również wypożyczalnia sprzętu wodnego w Przystani Bydgoszcz. Wypożyczalnia czynna jest od poniedziałku do piątku od 15:00 do 19:00 oraz w weekend od 10:00 do 19:00. Cennik znajduje się TUTAJ

źródło: komunikat UM Bydgoszcz. https://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/a-moze-na-rower-wodny/

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz