Ponad milion złotych zebrała mafia na nielegalne aborcje w Polsce!

Ponad milion złotych – tyle od czwartku (!) nazbierali członkowie aborcyjnej mafii, aby po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sposób nielegalny mordować polskie dzieci podejrzewane o chorobę.

Tydzień temu Trybunał orzekł, że dokonywanie aborcji z przyczyn eugenicznych jest niezgodne z polską konstytucją. Sprawia to automatycznie, że aborcja z powodu podejrzenia niepełnosprawności nienarodzonego dziecka nie jest już legalna i nie wolno jej dłużej wykonywać w szpitalach. W wyniku zakwestionowanej przez TK przesłanki eugenicznej każdego roku mordowano w Polsce ponad 1 000 chorych dzieci. Orzeczenie Trybunału jest bardzo ważne i wiele zmienia w naszej rzeczywistości. Nie oznacza jednak, że podejrzane o chorobę maluszki są bezpieczne.

Aborcyjna mafia, która od lat działa w Polsce i namawia kobiety do aborcji za pomocą pigułek, już zaciera ręce chcąc mordować chore dzieci:

„Teraz tych 1000 osób, które co roku miały legalną aborcję przyjdzie do nas. Jesteśmy na to przygotowane, przejmiemy je od systemu. Poradzimy sobie.”

Powiedziała Natalia Broniarczyk, jedna z liderek aborcyjnej mafii, która pośredniczy w nielegalnym handlu pigułkami poronnymi i wywozi Polki do zagranicznych ośrodków śmierci na aborcję:

„Od czwartku do dziś mamy zarejestrowane 7 osób w drugim trymestrze, które pojadą przerwać ciąże za granicą, ale już dostaliśmy maile od 6 kolejnych.”

Mówi Broniarczyk. Ona i jej koleżanki nieustannie zachęcają kolejne kobiety do zamordowania własnych dzieci. Wedle tego, co sama mówi, ich pomocnictwo w aborcji zanotowało ogromny wzrost popularności po orzeczeniu Trybunału:

„Telefon nie przestaje dzwonić. W czwartek były 134 telefony, w piątek 192, a w niedzielę ponad 250. Dla porównania, we wrześniu odebrałyśmy w sumie 313 telefonów.”

Relacjonuje liderka aborcyjnej mafii, która tuż po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego uruchomiła w internecie specjalną zbiórkę pieniędzy na pomocnictwo w nielegalnej aborcji. W niecały tydzień udało im się nazbierać ponad milion złotych (!), dzięki czemu zapewnili sobie ogromne finansowanie na dalszą promocję kłamstw i manipulacji na temat aborcji oraz namawianie kolejnych kobiet do dzieciobójstwa.

Rezultat finansowy zbiórki to efekt gigantycznego wsparcia medialnego, jakie aborcjoniści otrzymali w ostatnim czasie. Za pomocą sprzyjających sobie mediów oraz sympatyków w grupach społecznościowych zbierają nie tylko pieniądze ale też podjudzają i podburzają kolejne osoby do ataków na kościoły, napaści na księży, demolowania pomników i blokowania ulic. Poznaniu barbarzyński tłum zaatakował obrońców kościoła za pomocą noży, trzonków od siekier i metalowych pałek! W Wołominie młody chłopak ochraniający kościół został zlinczowany przez uzbrojony tłum. Te przestępcze działania są wymierzone także w naszą Fundację.

Groźby

Napis nawołujący do mordowania naszych wolontariuszy pojawił się przedwczoraj na ścianie kamienicy, w której mieści się nasze biuro. W ciągu kilku dni zaatakowano także nasze auta, które pokazują prawdę o aborcji na ulicach miast. Jedno z nich, stojące w Warszawie pod Szpitalem Bielańskim, zostało podpalone! Tylko szybka reakcja straży pożarnej uniemożliwiła całkowite spalenie furgonetki, co miało już miejsce w 2018 roku. Zdewastowano także pojazd, który parkowaliśmy w Krakowie. Straty wynoszą ponad 2 000 zł.

Dlaczego aborcjoniści tak bardzo nas nienawidzą?

Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego nie byłoby możliwe, gdyby nie zmiana w opinii publicznej dokonana po 2005 roku. Mentalność kompromisowa, która panowała wcześniej, utrudniała objęcie ochroną prawną wszystkich dzieci. Od 2005 roku rozpoczęliśmy pierwszą w Polsce kampanię społeczną „Wybierz życie”, pokazującą na wielkoformatowych plakatach, że każda aborcja to zbrodnia. Grafiki te widziały miliony Polaków.

W roku 2011 przeprowadziliśmy pierwszą w Polsce zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, która gwarantowała ochronę prawa do życia każdego dziecka. Od tego czasu zorganizowaliśmy także setki wystaw i tysiące pikiet pokazujących okrucieństwo aborcji. Podczas kolejnych inicjatyw ustawodawczych zebraliśmy miliony podpisów pod projektami w obronie najsłabszych. Poruszyliśmy sumienia Polaków!

Przez wszystkie te lata byliśmy obiektem ataków, począwszy od obelg słownych, poprzez kłamstwa szerzone przez aborcyjne media, aż do bandyckich ataków i ponad stu spraw sądowych. Nie ulegliśmy.

Teraz cieszymy się z wyroku Trybunału, ale zdajemy sobie sprawę, że przed nami ciężka walka. Morderstwa wykonywane w szpitalach na podstawie sprzecznej z Konstytucją ustawy, to niewielka część aborcyjnych zbrodni. W przestrzeni publicznej aborcyjna mafia reklamuje pigułki poronne, które zbierają żniwo śmierci, a liczba ofiar w Polsce to dziesiątki tysięcy każdego roku. Nie możemy i nie chcemy przechodzić obok tego obojętnie.

Zamierzamy walczyć dalej i pokazywać prawdę o aborcji, gdyż to najlepszy sposób na ratowanie życia dzieci oraz ocalenie ich matek przed zostaniem morderczyniami. Przyznają to sami aborcjoniści, dla których fundamentalną sprawą jest zaprzestanie mówienia prawdy:

„Plan minimum, to przestać mówić o aborcji źle. Jakiejkolwiek.”

Powiedziała Natalia Broniarczyk z aborcyjnej mafii pigułkowej. Jej organizacja wzmacnia wśród Polaków przekonanie, że „aborcja jest OK”, że to prosty zabieg medyczny, któremu można się poddać na życzenie w każdej chwili, dowolną ilość razy. Nasze plakaty, billboardy i furgonetki, za pomocą których pokazujemy w całej Polsce czym jest i jak wygląda aborcja, całkowicie burzą ich narrację.

Tak długo jak wystarczy nam sił zamierzamy mówić o aborcji źle ponieważ aborcja jest zła – to morderstwo dokonane na niewinnym dziecku. Chcemy aby ta prawda dotarła do kolejnych milionów Polaków, zwłaszcza młodych, którzy są najbardziej narażeni na propagandę i kłamstwa ruchu aborcyjnego, powielane masowo w internecie i mediach.

Dzięki ponad milionowi złotych, które w szybkim czasie zebrała aborcyjna mafia, możliwe będą kolejne kampanie dezinformacji wymierzone w Polaków, których celem będzie ocieplenie wizerunku aborcji i namówienie kolejnych osób do dzieciobójstwa za pomocą pigułek. Szczególnie narażone na naciski i manipulacje będą kobiety, u których dzieci podejrzewa się chorobę. „Usługi” mafii aborcyjnej, polegające na sprzedaży nielegalnych pigułek poronnych, zostały bardzo nagłośnione przez media. Kobiety, które nie znają prawdy o aborcji, w trudnej sytuacji życiowej będą chciały skorzystać z „pomocy” pigułkowej mafii i zamówić śmiercionośną truciznę z dowozem do domu. Tylko świadomość tego czym naprawdę jest aborcja i jak wyglądają jej ofiary może je powstrzymać przed straszną zbrodnią.

Aby dotrzeć do nich z prawdą chcemy w całej Polsce kontynuować akcję „Stop biznesowi śmierci”, w ramach której informujemy na temat aborcji pigułkowej. W najbliższym czasie będzie nas to kosztować ok. 15 000 zł a w ramach akcji w całym kraju zamierzamy:

– przeprowadzić jazdy furgonetek oklejonych informacyjnymi grafikami i wyposażonymi w głośne megafony,
– zaparkować na ulicach miast kolejne samochody, które 24 godziny na dobę będą informowały czym jest aborcja,
– powiesić w kolejnych miastach billboardy pokazujące prawdę o aborcji,
– zorganizować uliczne akcje informacyjne, w ramach których dotrzemy bezpośrednio do setek tysięcy Polaków.

Akcje

Aborcyjna mafia, dzięki nagłośnieniu przez sprzyjające dzieciobójcom media, zebrała już ponad milion złotych na przeprowadzanie dalszych nielegalnych aborcji w Polsce. My nie możemy liczyć na wsparcie Gazety Wyborczej i dziesiątków innych mainstreamowych portali. Liczmy jednak na Państwa.

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, na dalszą walkę o życie dzieci nienarodzonych i obronę najmłodszych Polaków przed aborcyjną mafią, która już czeka na ich zamordowanie.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro – Prawo do życia
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków
Dla przelewów zagranicznych – Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

„Walczyć będziemy w obronie każdego dziecka i każdej kołyski, równie mężnie, jak Ojcowie nasi walczyli o byt i wolność Narodu, płacąc obficie krwią własną. Gotowi jesteśmy raczej śmierć ponieść, aniżeli zadać śmierć bezbronnym. Dar życia uważać będziemy za największą łaskę Ojca wszelkiego życia i za najcenniejszy skarb Narodu.”

Te słowa umieścił Prymas Wyszyński w Ślubach Jasnogórskich, złożonych w 1956 roku a odnowionych w 2016 roku. Chcemy być wierni temu ślubowaniu i dalej walczyć w obronie każdego dziecka w Polsce. Na naszych oczach rozgrywa się prawdziwa batalia dobra ze złem. Bardzo liczę na to, że staną Państwo w tej walce po naszej stronie i wesprą Państwo nasze działania.

Serdecznie pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski
https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz