Ogólnopolska akcja: Respiratory dla szpitali! Zanurzeni w Miłości!

Jak możemy przeczytać na stronie organizatora:

O inicjatywie

Nosimy w sobie pragnienie, aby nie czekać na scenariusz włoski. Dlatego uruchamiamy ogólnopolską inicjatywę charytatywną „Zanurzeni w Miłości”, której celem jest zebranie środków pieniężnych na wyposażenie w respiratory szpitali w Polsce.

Chcemy, żeby ta ISKRA wyszła z Koszalina więc pierwszy respirator trafi do koszalińskiego szpitala, a następne do innych polskich szpitali.

100% wpłat na respiratory

100% wpłat przeznaczymy na respiratory dla szpitali.
Wszelkie koszty przeprowadzenia tej akcji pokryją organizatorzy z funduszy własnych oraz partnerzy akcji.

Jak włączyć się w akcje?

1. Wpłać darowiznę na zakup respiratorów
    Zbiórka odbywa się przez konto Fundacji SMS z Nieba.
    Wpłaty można dokonywać bezpośrednim przelewem na niżej podane konto oraz korzystając z linków do szybkich płatności widocznych na tej stronie (szybkie przelewy, blik, płatności kartą, portfel google).

2. Promuj tą akcję w swojej rodzinie, wśród swoich znajomych
    Zachęcaj do wsparcia inicjatywy swoich znajomych, rodzinę, współpracowników i innych ludzi z którymi masz kontakt. Użyj telefonu, maili, komunikatorów, portali społecznościowych, itd.
konto do wpłat:38 1090 1711 0000 0001 4276 4188
tytuł wpłaty:Darowizna na RESPIRATORY
odbiorca: Fundacja SMS z Nieba
ul. Chrobrego 7
75-063 Koszalin

Przelewy zagraniczne:

SWIFT
: WBKPPLPP
IBAN: PL 38 1090 1711 0000 0001 4276 4188

Marzenia

Cudowną sprawą w tym trudnym czasie rozprzestrzeniania się koronawirusa byłoby dostarczenie przynajmniej dwudziestu respiratorów dla polskich szpitali.

Organizator i Partnerzy

Organizatorem ogólnopolskiej akcji „Zanurzeni w Miłości” jest Fundacja SMS z Nieba.

Zbiórki na respiratory dla konkretnych miast przeprowadzamy we współpracy z diecezjalnymi oddziałami Caritas i dyrektorami szpiali, do których ma trafić sprzęt.
I tak pierwszą zbiórkę przeprowadziliśmy dla koszalińskiego szpitala z Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, kolejne z Caritasem szczecińskim, świdnickim i obecnie siedleckim.

Zapraszamy do współpracy przedstawicieli diecezjalnych Caritas oraz dyrektorów szpitali potrzebujących respiratorów.

Partnerzy

Środki na respiratory zbierane są we współpracy z diecezjalnymi oddziałami Caritas:

Created with GIMP

źródło: www.zanurzeniwmilosci.pl