„Obiad dla bohatera” – dzięki tej akcji codziennie do kombatantów i weteranów Armii Krajowej na terenie Warmii i Mazur dostarczane są obiady.

Akcję organizuje Stowarzyszenie im. gen. bryg. Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego we współpracy z Dowódcą 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Jeszcze przed świętami dzięki stowarzyszeniu i żołnierzom 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej kombatanci na Warmii i Mazurach otrzymali również wielkanocne paczki.

Wszystkie działania na rzecz bohaterów możliwe są dzięki wsparciu Fundacji PGNiG Rozgrzewamy Polskie Serca oraz współpracy ze Stowarzyszeniem Odra Niemen Oddział Mazowiecki, Nie zapomnij o Nas, Powstańcach Warszawskich i SZPAK, a także elbląskich restauracji: Amore Mio, Strzecha oraz grupy „Elbląg szyje maseczki”.

Źródło: ro.com.pl

2 komentarze do wpisu „„Obiad dla bohatera” w czasie pandemii. Paczki trafiają do kombatantów Armii Krajowej na Warmii i Mazurach”