Nowa akcja bilbordowa w Białymstoku. Tym razem pro life

Całkowicie legalnie i bez niszczenia przestrzeni publicznej różnymi bohomazami. Tak właśnie w Białymstoku mieszkańcy postanowili przeciwstawić się hasłom szerzonym przez Strajk Kobiet i różne lewackie organizacje domagające się obecnie aborcji na życzenie.

Jest to już kolejna akcja bilbordowa w stolicy Podlasia, która tym razem ma na celu zwrócenie uwagi na to, że każde życie jest ważne.

Latem tego roku w Białymstoku mogliśmy oglądać bilbordy w różnych częściach miasta, które były odpowiedzią na dość agresywną politykę prowadzoną przez różnego rodzaju środowiska LGBT w całym kraju. Na bilbordach w Białymstoku pojawiły się więc różne hasła, będące często cytatami z Pisma Świętego.

O ile większości mieszkańców przypadły do gustu, o tyle prezydent Białegostoku postanowił zawiadomić prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa, gdyż jego zdaniem autorzy akcji bilbordowej mogli złamać prawo poprzez szerzenie treści homofobicznych.

Jakie będą losy najnowszej kampanii bilbordowej, zapewne dopiero się przekonamy. Ale faktem jest, że ponownie w różnych częściach Białegostoku widać bardzo rzucające się w oczy bilbordy, które mają zwrócić uwagę na potrzebę ochrony życia poczętego.

I ponownie za tą akcją stoją środowiska konserwatywne, patriotyczne i chrześcijańskie, ale – jak twierdzą sami – są przede wszystkim pro life.

Dlaczego działamy? Przestrzenią publiczną w ostatnim czasie zawładnęły wulgarne i agresywne grupy lewicowe, które same siebie nazywają „Strajkiem wszystkich kobiet”. Ich protest nie przejawia się w wyrażaniu sprzeciwu, ale w wulgarnych hasłach, agresywnej, pełnej nienawiści postawie, aktach wandalizmu, pobiciach, atakach na kościoły. Byliśmy świadkami tego w całej Polsce, byliśmy tego świadkami również w Białymstoku. Nie oglądaliśmy tego w mediach, ale zmierzyliśmy się z tymi prowokatorami twarzą w twarz, broniąc naszych kościołów.

Nie bronimy jednak samych budynków, lecz tego co one symbolizują i co skrywają za swymi murami. Nasza postawa wówczas nie miałaby sensu, gdybyśmy nie stanęli również w obronie tego, w co wierzymy. Kiedy zwolennicy mordowania nienarodzonych w nienawistnym szale napadają na kościoły i na Kościół, my tym bardziej chcemy, by stanowczo wybrzmiał nasz głos sprzeciwu. Nie przeciw wandalizmowi i agresji, ponieważ temu stawiliśmy już czoło, ale głos poparcia dla życia. Dziś jest on potrzebny jeszcze bardziej niż wcześniej, gdy przesłanka eugeniczna była uznawana za zgodną z konstytucją

– piszą na portalu zrzutka.pl.

I zachęcają innych do wpłat datków i darowizn, aby z zebranych pieniędzy sfinansować szeroką akcję skierowaną do mieszkańców Białegostoku i wszystkich odwiedzających Białystok w kontekście potrzeby ochrony życia poczętego.

Chcą to zrobić nie tylko poprzez bilbordy, ale przede wszystkim poprzez broszury, ulotki i innego rodzaju informacje, których dziś z różnych względów część osób może nie posiadać.

Dlatego uważamy, że hasła pro-life powinny pojawić się na ulicach Białegostoku. Chcemy, aby w naszym mieście pojawiły się ulotki, plakaty i inne elementy promocyjne z hasłami pro-life, tak aby mieszkańcy mogli dostrzec pozytywną, chrześcijańską narrację wśród zalewu agresji, nienawiści i wulgarności jakie do debaty publicznej wnoszą aborcjoniści. Na zdjęciach w opisie zrzutki możecie zauważyć część efektów naszej dotychczasowej pracy. Liczymy na Wasze dalsze wsparcie!

– czytamy na portalu zrzutka.pl

Prowadzona obecnie akcja jest nie tyle akcją sprzeciwu wobec środowisk proaborcyjnych domagających się zabijania dzieci nienarodzonych na każde życzenie kobiety, ale akcją informacyjną skierowaną do szerokich mas społecznych, zgodną ze światopoglądem środowisk, które za nią stoją.

Jak piszą sami organizatorzy nowej akcji bilbordowej, są nimi przede wszystkim mieszkańcy Białegostoku, którzy zaangażowali się dobrowolnie w obronę świątyń, kiedy pod koniec października protesty aborcyjne wdzierały się do kościołów i próbowały dokonywać aktów profanacji.

Za akcją opowiada się także Młodzież Wszechpolska z Białegostoku. Na swoich profilach w mediach społecznościowych zachęcają wszystkich do promowania akcji i wpłacania pieniędzy. Młodzież Wszechpolska przyznaje się też otwarcie, że jest jednym ze współorganizatorów najnowszej akcji bilbordowej w Białymstoku.

📣 NIECH WYGRA ŻYCIE – BILLBOARDY PROLIFE W BIAŁYMSTOKU 📣 Przestrzenią publiczną jakiś czas temu zawładnęły wulgarne i…

Opublikowany przez Młodzież Wszechpolska Białystok Wtorek, 15 grudnia 2020

Osoby zainteresowane wsparciem tej akcji, także z spoza Białegostoku, mogą wpłacać datki poprzez portal crowdfundingowy zrzutka.pl.

Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska

Oprac. Es.

https://youtu.be/orFvL7QzArk

1 komentarz do wpisu “Nowa akcja bilbordowa w Białymstoku. Tym razem pro life”

  1. electronic does hydroxychloroquine affect kidneys transition [url=https://hydroxychloroquined.online/ ]hydroxychloroquine package insert fda[/url] stress fracture hydroxychloroquine use in military

    Odpowiedz

Dodaj komentarz