Dni otwarte Uniwersytetu Coventry we Wrocławiu

Uniwersytet Coventry we Wrocławiu zaprasza na dni otwarte. Najbliższe spotkania zaplanowano 11 i 13 sierpnia.

Pierwsze z nich jest wirtualne, natomiast 13 sierpnia organizatorzy zapraszają na otwarte spotkanie. To szansa na poznanie oferty uczelni i poznanie odpowiedzi na swoje pytania.

Podczas dni otwartych zainteresowani kandydaci będą mogli dowiedzieć się więcej o programach, kursach oraz korzyściach płynących z nauki realizowanej przez brytyjski uniwersytet ceniony ze względu na doświadczoną kadrę nauczycielską, pozytywne opinie studentów i znaczące szanse zatrudnienia absolwentów.

Spotkanie on-line

Zaplanowano na wtorek, 11 sierpnia, od godz. 12.00 do 16.00, podczas którego będzie możliwość wirtualnego zadawania pytań związanych ze studiowaniem oraz rekrutacją.

Otwarte spotkanie

Odbędzie się w czwartek, 13 sierpnia, od godz. 16.00 do 19.00 w Q Hotelu Zaolziańska 2 i bezpośrednio porozmawiać z działem rekrutacji oraz wykładowcami uczelni.

Biuro rekrutacji

Oprócz dni otwartych Uniwersytet Coventry otworzył biuro rekrutacji znajdujące się przy pl. Solnym 14, lok. 3 we Wrocławiu. Biuro jest do dyspozycji kandydatów od poniedziałku do piątku od godz. 9.30 do 15.30.

Można tu uzyskać dodatkowe informacje o rekrutacji oraz porozmawiać z wykładowcami odnośnie kierunków studiów. W przypadku braku możliwości wizyty w biurze, bądź podczas dni otwartych, istnieje możliwość umówienia indywidualnej wideokonferencji pod adresem email: kacper.patera@coventry.ac.uk

Coventry we Wrocławiu

Wrocławska filia zajmuje dwa piętra w kompleksie Centrum Południe realizowanym przez firmę Skanska.

W pierwszym roku działalności Uniwersytet Coventry we Wrocławiu przyjmie 160 studentów, a ambitne plany uczelni mówią o zwiększeniu liczby studentów oraz rozszerzeniu oferty kierunków w przyszłości.

Uniwersytet Coventry znajduje się w gronie 100 najlepszych uniwersytetów w Europie  (top 100 universities in Europe) pod względem jakości i warunków nauczania, a także w pierwszej europejskiej trójce w kategorii relacji ze studentami.

Założony w 1843 roku przez przedsiębiorców i przemysłowców jako Coventry School of Design (Coventry Szkoła Projektowania) w 2018 roku świętuje swoje 175 urodziny. Coventry University Group jest dynamiczną, nowoczesną globalną instytucją edukacyjną z bogatą tradycją nauczania, ambitnymi badaniami, śmiałymi inicjatywami międzynarodowymi i licznymi partnerstwami na całym świecie.

Dzięki powiązaniom z wiodącymi firmami i organizacjami w różnych krajach i branżach, ponad 30 000 studentów ma dostęp do staży i międzynarodowej wymiany, co zapewnia, że rosną ich szanse zatrudnienia po ukończenia studiów.

Studenci korzystają z najnowocześniejszego sprzętu i wyposażenia w kampusach w Coventry, Londynie i Scarborough, we wszystkich dyscyplinach akademickich, poczynając od medycyny, biznesu, sztuk scenicznych, po wzornictwo przemysłowe, inżynierię i informatykę.

Dodaj komentarz