Najwyższy czas powiedzieć STOP agresji LGBT!

Spotykamy się w niedzielę w Warszawie o godzinie 16:15. Nie bądź bierny – podaj dalej, zaproś znajomych, weź udział, przyjdź! Powiedzmy stanowcze NIE tęczowej rewolucji!

NIEDZIELA, 16 SIERPNIA 2020 O 16:15 – 19:45 UTC-09Stop agresji LGBT

Brama Główna Uniwersytetu Warszawskiego.

Od kilku lat w Polsce nasila się rewolucja antykulturowa spod znaku tęczy. Przekraczane są kolejne granice – coś, co było nie do pomyślenia jeszcze dekadę temu, dzisiaj powoli staje się normą. „Cipkomaryjki”, odrażające parodiowanie Najświętszego Sakramentu i Mszy Świętej, czy ostatnie ekscesy z wieszaniem tęczowych flag na pomnikach, to tylko niektóre przykłady działań lewicowych aktywistów i bojówkarzy.

Dzisiaj lewica chce z Michała Sz. ps. „Margot” uczynić męczennika i ofiarę represyjnego państwa, które rzekomo prześladuje aktywistów LGBT. Tymczasem sąd zdecydował o aresztowaniu „Margot” nie za jego poglądy, tylko za zdemolowanie legalnie jeżdżącej furgonetki fundacji pro-life i fizyczną napaść na jej działacza.Dla lewicy jak zwykle fakty nie mają żadnego znaczenia, liczy się tylko „kto kogo”.

Nasze społeczeństwo znajduje się w przełomowym momencie. Jeśli polscy patrioci, narodowcy i katolicy nie stawią teraz wyraźnego oporu tęczowej wspak kulturze, za 10 lat możemy żyć w zupełnie innym kraju.Nie bądź bierny. Nie myśl, że skoro rządzi partia, która na ustach ma patriotyczne frazesy, to wszystko jest w porządku. Musimy pokazać, że nie ma w Polsce zgody na lżenie wartości, które zbudowały nasz naród i kulturę.Widzimy się w niedzielę (16.08.2020) przed Bramą Główną Uniwersytetu Warszawskiego (ulica Krakowskie Przedmieście 26/28).

https://www.facebook.com/events/291240958651472/

Dodaj komentarz