MZK w Toruniu otworzył samoobsługową stację paliw

W piątek, 24 stycznia 2020 r., Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu otworzył dostępną dla klientów indywidualnych samoobsługową stację paliw. Z okazji otwarcia na klientów czekały niespodzianki – atrakcyjne ceny paliwa, upominki, a na najszybszych – karty podarunkowe na kolejne tankowanie.

Stacja paliw mieści się w zajezdni autobusowej MZK przy ul. Legionów. Ze względów bezpieczeństwa, aby odseparować ruch autobusów miejskich na terenie zajezdni, dla klientów stacji paliw wybudowano oddzielny wjazd od strony ul. Wielki Rów. Można też tamtędy dojechać do serwisu ogumienia i klimatyzacji.

  Stacja paliw będzie czynna od godz. 6.00 do 22.00 przez cały tydzień, z niedzielami włącznie. W ofercie ma olej napędowy standardowy i arktyczny (bez biododatków przez cały rok) oraz benzynę bezołowiową 95. W niedługim czasie będzie  można również nabyć płyn Ad-Blue. 
Tankować mogą wszystkie rodzaje samochodów – osobowe,  dostawcze, ciężarowe i autobusy, a także motocykle. Paliwa dostarcza nam jeden z wiodących koncernów paliwowych w Polsce.

Stacja jest samoobsługowa. Płatności można dokonywać w urządzeniu kasowym w formie gotówkowej (banknotami) i bezgotówkowej (kartami płatniczymi). Z instrukcją tankowania „krok po kroku” będzie się można zapoznać na stacji. Obsługa tankomatu jest prosta i intuicyjna, ale w razie potrzeby pracownicy MZK będą służyli pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach pracy stacji, czyli od 6.00 do 22.00.

Ze stacji paliw mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz większe firmy.

Jak tankować na stacji można zobaczyć na jej stronie internetowej.

Źródło: mzk-torun.pl

Dodaj komentarz