„Muszem” was nieco zdenerwować… ciekawy wpis Sławomira Cenckiewicza na TT

III RP to tak naprawdę „zaesbeczone” PRL BIS którego fundamenty zaczynają pękać…

Muszem” was nieco zdenerwować więc przypominajka: 29 XII 1970 r. Wydział III SB w Gdańsku zarejestrował Lecha Wałęsę pod nr. 12535 jako tajnego współpracownika o pseudonimie „Bolek” Oryginał karty dziennika archiwalnego SB został wyrwany po 4 VI 1992 r.

tak prof. Sławomir Cenckiewicz przypomniał rocznicę rejestracji Lecha Wałęsy jako tajnego współpracownika o pseudonimie „Bolek”.

Oczywiście natychmiast odezwali się jego obrońcy – jeden z wpisów: „Pachnie prowokacją. Póki co, naliczyłem 3 oryginalne teczki „Bolka”. Ile ich jeszcze macie ? ” – zdradza totalną niewiedzę obrońców TW „Bolka” lub specjalne negowanie i podważanie podstawowych faktów które nie podlegają żadnym dyskusjom.

Sprawa jest o tyle istotna, że od dłuższego czasu odpada farba z przemalowanej fasady III RP. A zaczęła odpadać szybciej właśnie w 2015 roku – po protestach organizowanych przez „elity”. Z każdym miesiącem wychodzi na jaw, że III RP to tak naprawdę „zaesbeczone” PRL BIS którego fundamenty zaczynają pękać…

Tymi fundamentami były montaże PRLowskich służb, tajnych współpracowników, PRLowskich spółek joint-venture i sieć wzajemnych, nomenklaturowych układów…
Miało się to nigdy nie wydać…

MSz

Dodaj komentarz