Miejsce przyjazne seniorom – II edycja giżyckiego konkursu

Konkurs „Miejsce przyjazne seniorom” to inicjatywa Giżyckiej Rady Seniorów we współpracy z Burmistrzem Giżycka, zapoczątkowana w 2019 r.

Głównym celem konkursu jest wyróżnienie i promocja instytucji, przedsiębiorstw, a także organizacji, które poprzez stosowanie odpowiednich rozwiązań architektonicznych, oferowanie  produktów, usług i zniżek wychodzą  poza standardową komunikację z konsumentem i opiera się na zrozumieniu potrzeb osób starszych.

Tym samym przyczyniają się do tego do tego, że osoby starsze traktowane są w sposób godny i czują się potrzebne oraz dowartościowane.

Zgłoszenia do konkursu należy składać do 15 listopada 2020 r. . Można to zrobić osobiście do biura Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku Al. 1 Maja 14, 11-500 Giżycko zgodnie z regulaminem konkursu lub mailowo.

Należy wysłać mailem skan wniosku w formie cyfrowej z dopiskiem Konkurs ,,Miejsce Przyjazne Seniorom” na adres cpuis@gizycko.pl. 

Szczegółowych informacji w sprawie konkursu udziela Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej Ewa Ostrowska, tel.  87 429 13 36, ewa.ostrowska@gizycko.pl

Przypominamy ubiegłorocznych laureatów konkursu „Miejsc przyjaznych seniorom”:
Salon Fryzjerski „Loczek”
Górni sp. z o.o. – sklep firmowy mięsny
Urząd Skarbowy
Miejska Biblioteka Publiczna

Do pobrania:

Oprac. Es.

Get involved!

Comments

No comments yet