,,Marsz Niewolników” – protest przeciwko szczepieniom na COVID-19

Akcja szczepień trwa w najlepsze, obywatele wyrywają się do nich jeden przez drugiego, a tu taka niespodzianka. Nie dosyć, że coraz to inny mutant zamierza namieszać w historii naszego kraju oraz całego świata i zniweczyć trud rządzących dla ratowania wszystkich przed niechybną śmiercią, a jedynego antidotum na pandemię zaczyna brakować, to jeszcze pojawiają się podejrzane indywidua, które próbują społeczeństwu, to niepodważalne dobro jakim jest szczepienie, obrzydzić.           


W Gorzowie kilka dni temu na Starym Rynku zebrali się przeciwnicy szczepień i wcale nie chodziło tym razem o kolejny protest antyszczepionkowców, którzy całkowicie negują taką formę ingerencji w naturę, tylko widowiskowy happening zwolenników szczepień, ale … bezpiecznych. A za takowe nie uznają szczepionek na COVID-19. Na oczach mieszkańców Gorzowa rozegrał się spektakl, który w przystępny sposób przybliżył wszystkim zjawisko NOP, dla jeszcze niewtajemniczonych chodzi o niepożądane odczyny poszczepienne, i nie wyglądało wcale to tak łagodnie jak w podawanych statystykach.           

Widok robił wrażenie, kilkadziesiąt osób w strojach z medycznego science-fiction z białymi maskami bez wyrazu na twarzach, ale za to wiele mówiącymi tabliczkami zawieszonymi na szyjach z wypisanymi skutkami ubocznymi aplikowanych z wielkim zachwytem i zapałem niesprawdzonych preparatów nazywanych szczepionką na COVID-19, wśród, których paraliż nie był wcale efektem ich podania należącym do najgorszych.

Przedstawienie ,,Marsz Niewolników” w ich wykonaniu, to krótka historia o tym czym się może skończyć ta zagrażająca życiu szczepionkowa ideologia mająca uchronić społeczeństwo od … śmierci.       

        
Jak na razie namacalnym efektem protestu, oby nie jedynym, są oczywiście wnioski o ukaranie jego niesfornych uczestników, którzy stwarzali rzekomo zabójcze zagrożenie dla pozostałej części społeczeństwa nie nosząc spełniającej jedynie funkcję informacyjną o tym, że mamy tzw. pandemię, maseczek. I jest ich aż 23! Miejmy nadzieję że sąd tych dbających o swoje i innych zdrowie obywateli, za niezwykle obywatelską postawę nagrodzi, a nie ukarze.                    

Reportaż fotograficzny z happeningu ,,Marsz niewolników” na stronie:     https://gorzowianin.com/wiadomosc/16749-marsz-niewolnikow-na-starym-rynku-zdjecia.html

Opracowanie BC 
Źródło:     

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz