„Łomżanie nigdy ci tego nie zapomną”. Obraźliwe napisy na biurze posła Ziemi Łomżyńskiej Lecha Kołakowskiego!

„Gdzie byłeś bohaterze, kiedy Kaczyński i spółka fundowali nam szpital z koronawirusem pod naszymi oknami?”, „Łomżanie nigdy ci tego nie zapomną” – między innymi takie napisy pojawiły się na oknach łomżyńskiego biura posła Lecha Antoniego Kołakowskiego przy Starym Rynku.

Obraźliwe napisy pojawiły się na drzwiach i oknach biura poselskiego Lecha Antoniego Kołakowskiego akurat dzisiaj, gdy mieszkańcy Łomży i okolic w dość licznym gronie zebrali się pod budynkiem szpitala, aby wyrazić swoje niezadowolenie z powodu przekształcenia jedynego szpitala w mieście w szpital zakaźny.

Gdzie byłeś bohaterze, kiedy Kaczyński i spółka fundowali nam szpital z koronawirusem pod naszymi oknami??!! Gdzie byłeś, kiedy ustalano lokalizację szpitali? Zdradziłeś Łomżę, za ciepły k****dołek w Warszawie!!!

„Łomżanie nigdy ci tego nie zapomną”

„Precz z PiS-EM!!! Precz ze zdrajcą Łomży!!! Już nigdy nie głosujcie na tego Judasza!!!

To tylko niektóre treści, które mogliśmy przeczytać rano na biurze parlamentarzysty. Poseł Lech Kołakowski nie chciał  jednak komentować dzisiejszej sprawy „na gorąco”. 

Podkreślmy, że od dzisiaj (16.03) Szpital Wojewódzki w Łomży ma funkcjonować jako szpital zakaźny. To właśnie do Łomży mają być kierowane osoby wymagające pomocy medycznej, które są zarażone koronawirusem lub o to podejrzewane, co spotkało się ze stanowczym sprzeciwem nie tylko władz miasta, ale także mieszkańców, którzy w przypadku choroby będą musieli dojeżdżać do szpitali oddalonych od Łomży o kilkadziesiąt kilometrów.  Według lekarzy, łomżyńska placówka nie jest przygotowana na przyjęcie zakażonych.

Źródło: mylomza.pl

Get involved!

Comments

No comments yet