Kibice Górnika Wałbrzych

Kibice Górnika Wałbrzych odwiedzili z prezentami Dom Dziecka w Wałbrzychu, Rodzinny Dom Dziecka w Nowych Rochowicach, Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie oraz 10 potrzebujących rodzin. Szacunek!

Jak można przeczytać z kolei na facebookowej stronie:

BIAŁO NIEBIESKI MIKOŁAJ 2019
Po raz dziewiąty Górnicy pomagają potrzebującym, tym razem odwiedziliśmy Dom Dziecka w Wałbrzychu, Rodzinny Dom Dziecka w Nowych Rochowicach, Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie oraz 10 rodzin.

Kibic to nie bandyta ale o tym w mediach nie wspomni nikt.

To Redakcja portalu Stowarzszenie RKW wspomni: Kibic to nie bandyta!

Na jednej ze stron kibicowskich czytamy:

KIBICE Z CAŁEJ POLSKI DZIAŁAJĄ CHARYTATYWNIE; organizują zbiórki dla potrzebujących, dla schronisk a w TV mówią o stłuczce auta SOP z tirem. To jest dramat.

No cóż, jeżeli ogląda się wiadomości w stacjach telewizyjnych założonych przez podległe Moskwie w czasach PRLu służby komunistycznego wywiadu cywilnego lub komunistycznego wywiadu wojskowego to tak własnie postrzegana jest rzeczywistość.

Nie mniej warto podać jak wyglądała inicjatywa charytatywna kibiców różnych klubów – jeżeli nie umieściliśmy to proszę pisać na adres redakcji – a dopiszemy.

– Kibice Górnika Zabrze przekazali zebraną karmę Schronisku dla zwierząt w Gliwicach
– Kibice Moto Jelcz Oława odwiedzili z prezentami Dom Dziecka
– Kibice Ruchu Chorzów odwiedzili z prezentami Dom Dziecka w Rudzie Śląskiej
– Kibice Unii Oświęcim obdarowali prezentami dzieci z domu dziecka
– Kibice ŁKS-u Łódź zorganizowali zbiórkę na rzecz schroniska dla zwierząt
– Kibice Odry Opole odwiedzili z prezentami dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: