Prezes Ordo Iuris na temat P. Czarnka

Od kształtu polskiej edukacji zależy przyszłość Polski. Ideolodzy gender są tego świadomi, dlatego od lat prowadzą wojnę o polską szkołę.

Po głośnych sprawach prof. Ewy Budzyńskiej z Uniwersytetu Śląskiego czy prof. Aleksandra Nalaskowskiego z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, którzy musieli odpowiadać dyscyplinarnie za obronę rodziny i tradycyjnych wartości oraz krytykę agresywnych aktywistów LGBT, a także po fali ataków na kuratorów oświaty Barbarę Nowak z województwa małopolskiego i Roberta Gawła z Wielkopolski, teraz lewica i liberałowie wzięli na cel profesora KUL dr hab. Przemysława Czarnka. Były wojewoda lubelski ma zostać mianowany na nowego ministra Edukacji Narodowej oraz Nauki i Szkolnictwa Wyższego, co nie podoba się zwolennikom ideologii gender, którzy już rozpoczęli falę agresywnych ataków na polityka.

Od kształtu polskiej edukacji zależy przyszłość Polski. Ideolodzy gender są tego świadomi, dlatego od lat prowadzą wojnę o polską szkołę.

PODPISUJĘ PETYCJĘ!

PODPISUJĘ PETYCJĘ!

Prof. Przemysław Czarnek w ostatnich wyborach parlamentarnych zdobył ponad 87 tysięcy głosów, osiągając najlepszy wynik w historii swojego okręgu. Dziś w obliczu kłamliwych ataków i medialnych manipulacji, musimy stanąć w jego obronie i pokazać, że nadal ma wsparcie Polaków w walce z neomarksistowską ideologią gender. Nie możemy pozwolić na to by agresywni ideolodzy i aktywiści LGBT weszli do szkół i wprowadzili lewicową poprawność polityczną we wszystkich polskich szkołach i na uniwersytetach. Politycy, naukowcy i urzędnicy, którzy mają odwagę sprzeciwiać się totalitarnym zapędom genderowych ideologów, muszą wiedzieć, że mają nasze poparcie. 

Dlatego bardzo Państwa proszę o podpisanie się pod listem otwartym w obronie prof. Czarnka i innych odważnych ludzi, którzy chcą chronić polską edukację przed ideologiczną dyktaturą.

Wspólnie pokażmy, że zwolenników normalności jest więcej niż głośnych i agresywnych propagatorów dewiacji i deprawacji. 

PODPISZ PETYCJĘ:

https://www.stopwojniewedukacji.pl/

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz