Defilada Świadomych Ślązaków – zapraszamy 14.08.21 Ruda Śląska

Defilada Świadomych Ślązaków rozpocznie się o godzinie 14:00, ruszamy o 14:30 spod Huty Pokój Rudzie Śląskiej około godziny17- tej dojdziemy pod kopalnie Halemba.
Planowany czas zakończenia Defilady to godzina 18:30.

Idziemy w czterech kolumnach pieszych, będzie nam towarzyszyć muzyka harcerska.
Zapraszamy muzyków i orkiestry, które chcą wystąpić przed publicznością bez segregacji sanitarnej, bo nie popierają faszystowskich metod i rozumieją, że muzyka ma łączyć a nie dzielić 😊.

Celem defilady jest pokazanie, że nie damy się zastraszyć dla reżimowego rządu, nie pozwolimy na niszczenie Polskiego Górnictwa, Hutnictwa, Rolnictwa, Łowiectwa ani żadnych sektorów gospodarki bo wszystko co jest w Polsce jest własnością Narodu a nie bandy skorumpowanych polityków !
To jest nasze bogactwo naturalne i nikt nam tego nie odbierze.

Defilada będzie miała charakter pokojowy, więc zapraszamy z całymi rodzinami nawet z dziećmi, zgromadzenie jest zarejestrowane w urzędzie miasta i jest w pełni legalne.
Zapraszamy wszystkich, którzy nie ulegli propagandzie rządu i chcą żyć w wolnej Polsce, oraz którym los ojczyzny nie jest obojętny.

Stańmy wszyscy ramię w ramię dla dobra naszych dzieci, wnuków i nas samych.
„Nie rzucim ziemi skąd nasz Ród …”
14.08.2021r. Ruda Śląska.

Ślązacy i nie tylko pokażmy swoją siłę świadomych ludzi.

Witam i serdecznie pozdrawiam wszystkich wolnych ludzi 💪💪❤🇵🇱 Zapraszam wszystkie Grupy do udziału w marszu Defilady. Pragnę nadmienić iż małe miasteczka i osiedla oraz wsie. Także dużo znaczą w zjednoczeniu w walce z wrogiem??? A zwłaszcza że tu na Śląsku był potężny przemysł. J częściowo jeszcze istnieje. Nierząd cały czas zamykają kopalnie oraz cały przemysł 😤😡 Zróbmy to razem stańmy w obronie Polskiego Przemysłu i bogactw surowców 💥🔥🔥💪💪💜🦅❤🇵🇱🇵🇱👑🇵🇱🇵🇱

Kopalnie w Polsce są potrzebne, nie możemy dopuścić do ich zlikwidowania po to by kupować węgiel z zagranicy i płacić za energię znacznie drożej.
Stańmy w obronie kopalni i w obronie wolności i przeciw reżimowej władzy.
Dość działania na szkodę Państwa i na szkodę ludzi!

Organizatorami Defilady Świadomych Ślązaków są wolni ludzie, którzy niejednokrotnie byli na protestach, na Marszach o wolność w innych miastach , również w Warszawie wiec teraz trzeba wspomóc ich swoją obecnością w Rudzie Śląskiej.

Do protestu w Rudzie Śląskiej oficjalnie dołącza Strajk Przedsiębiorców.
Grupy, organizacje, stowarzyszenia chcące oficjalnie dołączyć do protestu mogą się jeszcze zgłaszać.
Protestujemy bez podziałów w obronie Polskich kopalń, niszczeniu rolnictwa, gospodarki i przeciw kolejnym lockdownom, przeciw segregacji sanitarnej i przeciw przymusowi szczepień a przede wszystkim przeciw żydokomunistycznemu rządowi, który musi czym prędzej odejść nim zniszczy nas wszystkich !

14.08.2021r. Ruda Śląska godzina 14:00
Wszyscy razem ponad wszystkimi podziałami.
Link do wydarzenia

W każdym mieście musimy pokazywać swoją siłę, że jest nas dużo i będzie coraz więcej przeciw głupocie, chamstwu i niszczycielstwu rządu.
Rząd niszczy wszystkie sektory gospodarki i osoby prywatne, nie możemy dłużej na to pozwalać bo zaszło już to wszystko za daleko.

Za nie cały miesiąc szykuje się kolejny lockdown i powrót kagańców na ulicy w województwach, w których jest najmniej osób naszprycowanych tym szajsem.
Zachęcam wszystkie grupy, stowarzyszenia i organizacje do przyłączenia się do protestu

„Defilada Świadomych Ślązaków ” by wspólnie bez podziałów pokazać swój sprzeciw.
Defilada będzie przeciw niszczeniu Polskich kopalni, przeciw niszczeniu Polskiego rolnictwa, przeciw segregacji sanitarnej i przeciw kolejnym lockdownom.

Grupy, organizacje, stowarzyszenia itp. chętne do przyłączenia się do protestu mogą zgłaszać chęć oficjalnego uczestnictwa do Michał Baborski lub do mnie na priv.
przekaże tą informacje do organizatora.

Zapraszam również wszystkie niezależne wolne media do wsparcia medialnego Defilady –
bez wolnych mediów ludzie prawdy nie zobaczą, więc Wasza obecność jest niezbędna.

1 komentarz do wpisu “Defilada Świadomych Ślązaków – zapraszamy 14.08.21 Ruda Śląska”