Czeladź – Policja poszukuje sprawców kradzieży rozbójniczej!!!

Czeladzcy policjanci poszukują sprawców kradzieży rozbójniczej na terenie jednej z drogerii w Czeladzi, których wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu wizyjnego. Do przestępstwa doszło w dniu 08 listopada 2019 roku. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzn, sylwetki których przedstawiają zdjęcia z miejsca zdarzenia, prosimy o pilny kontakt.

Do kradzieży doszło w dniu 08 listopada 2019 roku na terenie drogerii w czeladzkim centrum handlowym. Prezentowani na zdjęciach mężczyźni zaatakowali pracownika ochrony sklepu w celu utrzymania się w posiadaniu zabranych rzeczy w postaci 8 sztuk perfum ck one unisex oraz ferrari man in red. Sprawcami przestępstwa byli dwaj mężczyźni w wieku około 22-30 lat. Pierwszy z mężczyzn wysoki, szczupły ubrany był w czarną kurtkę, spodnie koloru szarego, szarą bluzę, obuwie sportowe koloru czarnego, na głowie miał założoną czarną czapkę  z daszkiem. Drugi mężczyzna także wysoki, szczupły, ubrany w zieloną kurtkę, szarą bluzę, spodnie niebieskie typu jeans, obuwie sportowe koloru czerwonego, na głowie miał założoną czapkę z daszkiem koloru czarnego.

W związku z powyższym świadkowie tego zdarzenia lub osoby posiadające wiedzę o nim albo o sprawcy kradzieży którego wizerunek prezentują załączone zdjęcia proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji w Czeladzi pod nr tel: (32) 269 85 22 (osoba prowadząca sprawę sierż. sztab. Sylwia Dej), pozostałe telefony (32) 269 85 10, (32) 36 80 255 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej dyzurny@bedzin.ka.policja.gov.pl a także anonimowo za pomocą formularza „POWIADOM NAS” zamieszczonego stronie internetowej  Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

źródło: http://bedzin.slaska.policja.gov.pl/ka1/informacje/wiadomosci/276835,Rozpoznajesz-Poszukujemy-sprawcow-kradziezy-rozbojniczej.html

Dodaj komentarz