Co dalej w sprawie sporu o upadek klubu KPS Stocznia? Klub twierdzi, że Stocznia obiecywała wielomilionowe wsparcie

Były wielkie plany, wielkie nazwiska na parkiecie, skończyło się wycofaniem z rozgrywek i sporem sądowym, którego kolejna odsłona właśnie miała miejsce. Wraca sprawa finansowania szczecińskiej siatkówki przez Stocznię. KPS Stocznia Szczecin dawno temu temu już została wycofana z rozgrywek, siatkarze (w tym. m.in. Bartosz Kurek, Matej Kazijski czy Łukasz Żygadło) wyjechali ze Szczecina, tymczasem trwa nadal spór pomiędzy klubem a Stocznią o to, dlaczego do klubu nie trafiły obiecywane wcześniej pieniądze m.in. na utrzymanie zakontraktowanych zawodników z siatkarskiego topu. Klub twierdzi, że Stocznia obiecywała wielomilionowe wsparcie, nie tylko z wpłat własnych, ale również od innych sponsorów, w których pozyskaniu miała pośredniczyć (padła m.in. nazwa PKN Orlen).

Na podstawie  onet.pl

Obraz JeppeSmedNielsen z Pixabay