Cejrowski o ministrze Szumowskim

– Z tą epidemią będziemy żyć co najmniej półtora roku, jak nie dłużej, dopóki nie zaszczepimy się wszyscy na koronawirusa – powiedział w czwartek minister Łukasz Szumowski. Słowa szefa resortu zdrowia ostro skrytykował Wojciech Cejrowski.

W czwartek rząd ogłosił pierwszy z czterech etapów stopniowego znoszenia obostrzeń związanych z koronawirusem. „Luzowanie” rygorów zacznie się od 20 kwietnia możliwością wejścia do lasów i parków. Łukasz Szumowski wielokrotnie podkreślał, że to nie oznacza końca epidemii. – Z tą epidemią będziemy żyć półtora roku, jak nie dłużej, dopóki nie zaszczepimy się wszyscy na koronawirusa – powiedział w wywiadzie dla TVP Info.

Słowa Szumowskiego o szczepionce oburzyły Wojciecha Cejrowskiego. „Jak to wszyscy?? Ten urzędas na państwowym wikcie powinien być odwołany przez społeczeństwo”, napisał na swoim Facebooku.

Podróżnik domaga się, żeby to minister zdrowia pierwszy przyjął prototypową szczepionkę na COVID-19.

„Pan minister tak dzielnie walczy o nasze zdrowie na pierwszej linii frontu – należy o niego zadbać! Ja proponuję, niech on pierwszy przyjmie prototypową szczepionkę, na wszelki wypadek w potrójnej dawce (kawał chłopa z niego, a chcemy mieć pewność, że zadziała, nie?) To powinno załatwić sprawę”

– stwierdził Cejrowski.

https://www.youtube.com/watch?v=8Ux1plomw4UJak to wszyscy?? Ten urzędas na państwowym wikcie powinien być odwołany…

Publiée par The Wojciech Cejrowski sur Jeudi 16 avril 2020

źródło: pch24.pl

Dodaj komentarz