Ach, co to był za ślub!

W sobotę 29 sierpnia sakramentalne „Tak” powiedzieli sobie Katarzyna Klusek i Łukasz Korus. Uroczystość zaślubin odbyła się w kościele w Tumlinie Węglach. Następnie goście weselni do białego rana bawili się w Hotelu Binkowski. Toastom i życzeniom szczęścia na nowej drodze życia nie było końca.

Państwo młodzi to osoby zaangażowane w animowanie życia kulturalnego i sportowego regionu świętokrzyskiego.

Kasia odpowiada za turystykę i kulturę w Gminnej Biblioteki Publicznej w Samsonowie. Organizuje wiele lokalnych akcji zachęcających do czytania i muzykowania. Jako kapelmistrz prowadzi Orkiestrę Dętą w Strawczynie, która działa od 2008 roku i aktualnie liczy ponad 20 muzyków – zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Łukasz jest zaangażowany w promowanie aktywnego i sportowego trybu życia. Jest prezesem Familijnego Klubu Sportowego Łazy Starachowice, działającego przy Parafii Matki Boskiej Częstochowskiej. Zainicjował  stworzenie wirtualnych targowisk, które okazały się strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza w czasie początkowych miesięcy pandemii koronawirusa

Łukasz jest również szefem starachowickich struktur Stowarzyszenia RKW.

Redakcja Novego Miasta dołącza do wszystkich życzeń.

Stowarzyszenie RKW również serdecznie gratuluje tej świetnej decyzji.

Najsympatyczniejsza Radna w Polsce

Oprac. Jacek Biel