17 października Twierdza Kłodzko – V Oktober Festung

V Oktober Festung to okazja do rodzinnej gry terenowej opartej na rywalizacji, podchodach i myszkowaniu po ogromnej fortecy w celu samodzielnego zlokalizowania stanowisk z zadaniami i wypełnieniu imiennej Karty Rekruta możliwie największą ilością punktów.

Same zadania tradycyjnie nawiązują do aktywności żołnierzy w czasie pokoju oraz ilustrują niektóre wątki z historii Twierdzy Kłodzko. Gwarantujemy moc wrażeń, endorfiny powyżej normy i ducha zdrowej rywalizacji, spalającej złe kalorie ;).

Gra rozegra się w dwóch rundach (14:00-15:30 i 15:30-17:00), a udział w grze to koszt 1 zł. Przewidziane są nagrody dla zwycięzców z podium w obu rondach! 🙂

Imprezie towarzyszyć będzie już IV Konsumencki Konkurs Piw Domowych, w którym amatorzy warzenia piwa – pod piwnym okiem Huberta Krecha od Piwa z Twierdzy Kłodzko – zmierzą się ze sobą o uznanie piwoszy. Pakiet Jurora upoważniający dorosłych do próbowania i oceniania piwa kosztuje 15 zł.

Zaplanujcie sobie obiad u nas – smaczne coś na ząb przygotuje dla Was Największa Plenerowa Patelnia w Polsce, której towarzyszyć będzie pokaz serwowania czeskiego Pilznera!

O zrywanie boków zadba Kabaret Koń Polski, a muzyczne uniesienia i tupot nóżek zagwarantuje Mnihu i Elzet oraz Natalia Jaworska.

Wpadajcie i festujcie! Festung i Oktober w jednym tylko u nas!

Oprac. Es.

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz