Zebranie Założycielskie Oddziału Stowarzyszenia RKW w powiecie tarnowskim

W sobotę 1.08.2015 r. o godz. 18:00 w Tuchowie odbyło się spotkanie koordynatorów gminnych RKW powiatu tarnowskiego ziemskiego.
Po omówieniu spraw formalnych postanowiono przekształcić je w założycielskie zebranie Powiatowego Oddziału Stowarzyszenia RKW w trakcie którego w tajnym głosowaniu wyłoniono Zarząd Oddziału RKW Tarnów powiat.
Przewodniczącym zebrani jednogłośnie wybrali Lecha Michalskiego, członkami Zarządu zostali:­ Paweł Kolbusz, z-ca przewodniczącego i Dariusz Strzelczyk, skarbnik.
W trakcie dalszej części zebrania omówiono:
­działania przygotowawcze związane z referendum (upoważnienia dlaczłonków ObKR i mężów zaufania),
­ocenę gotowości wolontariuszy z poprzednich wyborów oraz dalszą rozbudowę struktur gminnych, szkolenia, nawiązanie współpracy z innymi Oddziałami RKW,
­komunikacji poprzez strony społecznościowe: g+, FB i TT, deklarację współpracy wszystkich koordynatorów i wolontariuszy, bez względu na przynależność lub jej brak ­do Stowarzyszenia RKW.
Pozdrawiamy wszystkie Stowarzyszenia RKW oraz członków RKW.
Lech Michalski
Przewodniczący Powiatowego Oddziału RKW Tarnów