Zamaszyste, wielomilionowe plany Bosaka, a realny spadek poparcia dla Konfederacji

Poseł Konfederacji Krzysztof Bosak stwierdził, że wygrana urzędującego prezydenta Andrzeja Dudy, sprawi że „może będzie trochę oddechu politycznego”.

– My będziemy wykonywać swoje prace, prace opozycji merytorycznej w Sejmie. Nasz cel jest jasny. Chcemy teraz dać wyborcom, dla których ważny jest rozsądek, tradycyjne wartości, nowoczesne, suwerenne państwo, dobrą propozycję, która przyciągnie nie setki tysięcy, ale miliony wyborców, tak, żebyśmy byli jednym z trzech największych klubów w następnej kadencji Sejmu – powiedział Bosak.

Komentarz redakcji: Konfederacja marzy o zostaniu trzecią siła polityczną w Polsce, czyli o ok. 3-4 milionach głosów. Teraz zdobyli 1,3, a w wyborach parlamentarnych 15 mln głosów. Obserwujemy zatem wyraźny spadek, a nie wzrost poparcia.

Konfederacja celuje w uczonych analizach punktujących spadek poparcia dla PiS, Andrzeja Dudy i dla PO. I trzeba przyznać, ze nie brak w tych analizach słuszności. Gdzie jednak są analizy dotyczące spadku poparcia dla samej Konfederacji? czyżby, jak w każdej rasowej partii było to tematem tabu? Na szczęście na naszym portalu nie ma takich zakazanych tematów o polityce.

Wszystkie spadki maja dwie główne przyczyny: nieszczerość i głupotę. Nieszczerość występuje w odmianach, jako nie dotrzymywanie obietnic, wykręcanie się od odpowiedzialności, udawanie niewiedzy, kłamstwa, wyparcie, manipulacje, oszczerstwa i zrzucanie winy na innych. Głupota również nie jedno ma imię.

źródło inf. prasowej TVP Info

Dodaj komentarz