Profesor Chodakiewicz dla „Do Rzeczy”: Wraz z Bidenem ruszy ultralewicowa fala

Myślę, że Trump powróci jako wielki magnat medialny. Doradzam mu i piszę, aby utworzył imperium medialne: potrzebny jest nowy kanał telewizyjny. Potrzeba nowego Twittera, Facebooka i innych mediów społecznościowych, aby wyrwać je ze szponów lewactwa – powiedział profesor Marek Jan Chodakiewicz w rozmowie z tygodnikiem „Do Rzeczy”.

W odróżnieniu od wielu Amerykanów, w tym nawet niektórych należących do bliskiego otoczenia prezydenta Trumpa, wykładowca waszyngtońskiego Instytutu Polityki Światowej wstrzymuje się z uznaniem Joe Bidena za zwycięzcę wyborów – aż do czasu ostatecznego rozstrzygnięcia rezultatu głosowania. W rozmowie z Jackiem Przybylskim opowiada jednak o możliwych konsekwencjach triumfu kandydata Demokratów.

– No cóż, albo Biden i jego ekipa zaaprobują kontynuację polityki Trumpa w formie delikatnej, albo będzie gwałtowne z nią zerwanie i powrót do fiaska, które reprezentował Obama. Będzie gorzej dla Polski, dobrze dla Niemiec i Rosji. No i naturalnie dla eurokratów – w ten sposób kreśli perspektywę skutków zmiany władzy za oceanem.

Czytaj więcej na: https://www.pch24.pl/profesor-chodakiewicz-dla-do-rzeczy–wraz-z-bidenem-ruszy-ultralewicowa-fala,79967,i.html#ixzz6eBmZmxYT

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz