Uwaga kierowcy! W najbliższy weekend zamknięcie Drogi Krajowej nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Firma Budimex – wykonawca modernizacji linii kolejowej na trasie Czechowice-Dziedzice – Zabrzeg informuje o zamknięciu Drogi Krajowej nr 1, które zaplanowane zostało na najbliższy weekend w związku z wyburzaniem wiaduktu kolejowego na wysokości ulicy Zielonej.

DK 1 zostanie całkowicie zamknięta na odcinku od ulicy Legionów do ulicy Ligockiej. DK 1 zostanie zamknięta o godzinie 20.00 w piątek 26 czerwca br. i zostanie ponownie otwarta o godzinie 6.00 w poniedziałek 29 czerwca br. Objazd zostanie poprowadzony ulicami Czechowic-Dziedzic – zawiadamia firma Budimex.

  • Dla pojazdów poruszających się z kierunku północnego (od strony Katowic), przewiduje się objazd w postaci zjazdu w lewo, w ulicę Legionów. Objazd poprowadzony zostanie ulicami: Legionów, Mazańcowicką i Ligocką do DK 1.
  • Dla pojazdów poruszających się z kierunku południowego (od strony Bielska-Białej), przewiduje się objazd w postaci skrętu w prawo, w ulicę Mazańcowicką. Objazd poprowadzony zostanie ulicami: Mazańcowicką, Kotulińskiego, Kopernika i Legionów do DK 1.
  • źródło: Urząd Miasta Czechowice – Dziedzice

Dodaj komentarz