„Trzaskowski PREZYDENT SB” – wiec na Placu Bankowym i protest w Sądzie Najwyższym – videorelacja

17 czerwca br. na Placu Bankowym pod Ratuszem odbył się protest przeciwko działalności Rafała Trzaskowskiego, który zdaniem organizatorów reprezentuje siły wrogie Polsce – dawny UB-ekistan

Trzaskowski m. in. zatrudnia sześciu funkcjonariuszy SB w Urzędzie Miasta Warszawa oraz doprowadził do rekomunizacji przestrzeni publicznej w stolicy, gdzie na miejsce bohaterów przywrócono ulicom nazwy zbrodniarzy komunistycznych.

Dalszy ciąg pikiety miał miejsce pod Sądem Najwyższym. Nie było już tak spokojnie –  jak informuje Adam Słomka, policja niszczyła portrety pomordowanych bohaterów, tworzących „Galerię Ofiar zbrodni sądowych SN” i brutalnie poturbowała protestujących. Jedną osobę zabrała karetka.

Prezes SN Małgorzata Manowska wyszła do protestujących, którzy żądali sprawiedliwych zdekomunizowanych sądów i zobowiązała się, że w SN powstanie w uzgodnieniu z Niezłomnymi Galeria Ofiar zbrodni sądowych.

Przybyli patrioci, działacze podziemia niepodległościowego, uczestnicy miasteczka protestu pod Sądem Najwyższym, w tym przedstawiciele Stowarzyszenia Solidarni2010 i Ruchu Kontroli Wyborów. Precz z komuną!

Prezentujemy wystąpienie głównego organizatora wiecu Adama Słomki oraz  – poniżej – Andrzeja Zduna, działacza Stowarzyszenia Ruch Kontroli Wyborów – Ruch Kontroli Władzy, który wzywał do pilnowania wyborów.

Poniżej prezentujemy relację Adama Słomki na Twitterze.

Organizatorzy:

• Stowarzyszenie Weteranów walki o Niepodległość  NIEZŁOMNI   –   Zygmunt Miernik  (tel. 505 770 567)
  • Centrum Ścigania Zbrodniarzy Komunistycznych i Faszystowskich –   Adam Słomka (tel. 601646080)
  • oraz uczestnicy miasteczka protestu pod Sądem Najwyższym        pn. Zamknąć Michnika – uniewinnić Miernika!