Trzaskowski boi się sprawy zrzutu ścieków, nie chce odpowiadać na pytania! – życie stolicy – ban

Rafał Trzaskowski teoretycznie Prezydent Warszawy zapytany o sprawę zrzutu ścieków do Wisły stwierdził, że ustosunkuje się do sprawy po zbadaniu wszystkich faktów i po kampanii wyborczej:

“Ustosunkuję się do tego po sprawdzeniu wszystkich faktów. Widzę, że przez cały czas Wody Polskie podejmują ten temat tak jakby próbowały szukać sensacji, zwłaszcza jeżeli chodzi o wody burzowe”

Dodał także

“Ale sprawę oczywiście wyjaśnimy na spokojnie, nie politycznie. Nie w kampanii politycznej i w kampanii wyborczej takie rzeczy powinny być podejmowane w taki sposób. To są tak naprawdę sprawy, które powinni wyjaśniać na spokojnie eksperci”

Jeszcze wczoraj rzeczniczka stołecznego ratusza kłamała twierdzą, że zrzucone zostały tylko wody opadowe. W rzeczywistości doszło do rzutu ścieków szpitalnych, przemysłowych i komunalnych wprost do Wisły. Donosiliśmy o sprawie jako pierwsi.

Przy okazji podkreślamy, że to przypomina celową strategię sztabu wyborczego Rafała Trzaskowskiego i Wydziału Prasowego m. st. Warszawa od kilku tygodni, która polega na unikaniu odpowiedzi na pytania. Nasza redakcja nadal oczekuje na wykaz kontrahentów stołecznych instytucji w zamówieniach na środki do walki z epidemią koronawirusa. Informacje dostaniemy najpewniej po kampanii wyborczej. Rzecznik stołecznego ratusza nabrała także wątpliwości czy rzeczywiście jesteśmy medium… tak to prawda.

Internauci nie pozostawili suchej nitki na Trzaskowskim

  • źródło: zyciestolicy.com.pl

Dodaj komentarz