Tęczowi bandyci napadli na naszych wolontariuszy!

Do bandyckiego napadu na naszych wolontariuszy doszło w trakcie akcji „Stop pedofilii” prowadzonej w Warszawie!

Dwóch naszych działaczy, Jan i Łukasz, jechało furgonetką informującą rodziców na czym polega „edukacja” seksualna, którą forsuje się wśród dzieci i młodzieży. W stolicy odbywa się to w ramach tzw. Karty LGBT wprowadzonej przez Rafała Trzaskowskiego. Gdy przejeżdżali jedną z ulic śródmieścia, z opuszczonego budynku wyskoczyła na nich grupa ok. 20-30 uzbrojonych w noże bojówkarzy związanych z lobby LGBT.

Dewastacja

Straty wyrządzone w trakcie ostatniego napadu bojówkarzy LGBT wynoszą ok. 5 000 zł (zdewastowana plandeka i grafiki, przebite opony, urwane lusterka i tablice rejestracyjne). Musimy jak najszybciej naprawić furgonetkę i wysłać ją z powrotem na ulice!

Dlatego zwracam się do Pana z prośba o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł lub dowolnej innej kwoty, aby naprawić samochód zdemolowany przez agresywnych bandytów LGBT i dotrzeć z prawdą o „edukacji” seksualnej do tysięcy kolejnych Polaków.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro – Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych – Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Instytucja, która wyszkoliła tęczowych bojówkarzy, otrzymała w 2019 roku od warszawskiego ratusza 3,6 miliona złotych. Kolejne miliony z publicznych pieniędzy oraz zagranicznych dotacji przeznaczane są na forsowanie „edukacji” seksualnej w szkołach i promocję ideologii LGBT w mediach, które docierają do dzieci i młodzieży.

My możemy mówić i pokazywać prawdę tylko dzięki pomocy naszych Darczyńców. Dzięki ich zaangażowaniu w całej Polsce trwa kampania „Stop pedofilii”, która jest znienawidzona przez bojówkarzy LGBT i „edukatorów” seksualnych, gdyż ujawnia ich prawdziwe zamiary wobec naszych dzieci. Nie ugniemy się przed tęczowym terrorem i groźbami. Do dalszego działania potrzebujemy jednak Pańskiej pomocy. W tych trudnych dla nas chwilach bardzo na nią liczę.

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski
Fundacja Pro-Prawo do Życia

PS: Polecam wywiad przeprowadzony z naszym kierowcą Janem, w którym szerzej opisuje on kulisy ostatniego napadu oraz narastającej przemocy ze strony tęczowych bandytów.