,,Stop plandemii i segregacji sanitarnej” – protest w Szczecinie

Zbierają się nad Polakami czarne chmury. Niewidzialny wróg ponoć z powodu nieodpowiedzialnego zachowania obywateli zaatakował w zdwojony sposób i znowu nie będzie innego lekarstwa jak tylko wszystko zamknąć, szczepić i jeszcze raz szczepić oraz zamaskować, i to koniecznie maskami medycznymi, bo nie ma już przecież kłopotu z ich nabyciem na rynku. Abstrahując już od szkodliwości ich ciągłego noszenia i raczej zwiększaniu ryzyka niż zapobieganiu zakażania, to na zakup, których na pewno stać wszystkich Polaków, szczególnie tych, którym odmawia się od wielu miesięcy możliwości zarabiania na życie.                

Najbardziej jednak w tej całej paranoidalnej sytuacji z tzw. pandemią nie dziwi wcale zachowanie rządzących, którzy jak świat światem zawsze kierują się własnym interesem, a nie społeczeństwa, choć mówią i stwarzają pozory, że oczywiście jest inaczej, ale to co się dzieje z narodem, który daje sobą tak bezwolnie już od wielu miesięcy pomiatać i manipulować z powodu naturalnych infekcji wirusowych, których bardziej intensywny przebieg co jakiś czas nie był dotąd niczym wyjątkowym, a epidemie chorób zakaźnych zdarzały się nie raz, nigdy jednak dotąd nie było takiego cyrku. Do tego jeszcze protestujących przeciwko koronawirusowym restrykcjom społeczeństwo traktuje jak zadżumionych.               

Mimo negatywnego odbioru przez część zmanipulowanego narodu, Polacy, którzy nie poddali się covidowemu praniu mózgu i widzą co się naprawdę wokół nich dzieje, starają się jednoczyć aby wyrażać publicznie swój sprzeciw i uświadamiać ogłupione i zastraszone jednostki. Jak donosi portal gs24.pl w sobotę 20 lutego w Szczecinie grupa prawie stu osób, przeciwników polityki koronawirusowej rządu zebrała się spontanicznie pod Pomnikiem Czynu Polaków aby zamanifestować swój sprzeciw wobec narracji tzw. pandemii, bezprawnym ograniczeniom i restrykcjom oraz segregacji sanitarnej, której wprowadzenie jest już tylko kwestią czasu. Nie obyło się oczywiście bez asysty policji, która spisywała wszystkich nie ukrywających swoich twarzy za atrybutem tych zwariowanych czasów.           

Podczas akcji protestacyjnej zbierano podpisy pod listą poparcia dla referendum w sprawie szczepień i lockdownu. 

Opracowanie BC 
Źródło:    

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz