W sobotę 5 września w Szczecinie pierwszy protest przeciwko fałszywej pandemii – ,,Stop pandemii”

Szczecin, sobota 5 września, godzina 17.00 pod Pomnikiem Czynu Polaków.

,,Nie oszukujmy się już, chyba nikt nie wierzy w pandemię, a władza dalej robi z nami, co chce”. Czy to koronawirus nie ustępuje czy raczej straszenie koronawirusem nie ustępuje?     

       
Regionalne media jak mantrę powtarzają codzienne zatrważające doniesienia o wzroście zakażeń w regionie i kraju. Co przy fakcie, że jak podaje Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie, w zachodniopomorskim od momentu ogłoszenia tzw. pandemi zmarło i to rzekomo z powodu koronawirusa … 27 osób! wydaje się sprawą mocno naciąganą.       

 
 Długo trwało zanim społeczeństwo polskie otrząsnęło się wreszcie z pęta koronawirusowej niepotwierdzonej faktami histerii. W kilku miastach Polski w sobotę 5 września odbędą się protesty koronasceptyków. Wśród nich jest Szczecin. Organizatorem wydarzenia na Jasnych Błoniach jest aktywnie działająca facebookowa grupa antycovidowców StopCovidSzczecin, która słowami piosenki zespołu Chłopcy z Placu Broni ,,Wolność kocham i rozumiem” tak zapraszała do wzięcia udziału w akcji:         

,,Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą, żeby wróciła normalność, boją się lekarzy i ich procedur jakie stworzyli, chcą, aby przychodnie znowu były otwarte, chcą, aby wolność i prawa człowieka były szanowane”.            

,,Zapraszamy tych, którzy nie chcą być oszukiwani i są przeciwni fałszywej pandemii oraz nie chcą nosić maseczek. Są przeciwni dzieleniu Polaków na strefy, odbieraniu praw w nocy”.            

Grupa StopCovidSzczecin, to grupa, która powstała jako odpowiedź na to co dzieje się w kraju i na świecie. Oby każdy obywatel i to jak najszybciej wziął sobie do serca słowa jednego z jej członków:       

   
,,organizujemy się skończmy to szaleństwo!!!STOP KORONA ŚWIRUSOWI!!!!”.            

         
link do profilu grupy StopCovidSzczecin:       https://x.facebook.com/groups/603516027000906

Opracowanie BC 
Na podstawie wszczecinie.plhttps://wszczecinie.pl/aktualnosci,jestesmy_przeciwni_falszywej_pandemii_pierwszy_protest_antycovidowcow_w_szczecinie,id-35489.html


Obraz Robert Jones z Pixabay

Get involved!

Comments

No comments yet