RATUJMY POLSKĄ GOSPODARKĘ (2): POLA – zabierz ją na zakupy – twoja dziewczyna lub żona nie będą miały nic przeciwko!

W dobie załamania gospodarczego które nadchodzi (może ominie) ważną rzeczą jest utrzymywanie popytu konsumpcyjnego na, w miarę, wysokim poziomie. Oczywiście każdy ma wolną wolę: można kupować chińskie towary, rosyjski węgiel i niemieckie samochody. Ale lepiej generować popyt w kraju. Czy spotkaliście się z taką sytuacją, że chcecie kupić jakiś polski produkt, i okazuje się – że nie jest polski. Pół biedy jak jest jeszcze wytwarzany w Polsce. Przynajmniej ludzie mają pracę. Ale co, kiedy nawet nie jest produkowany w Polsce – a ktoś inny, bazując na naszym sentymencie, i sprzedanym znaku towarowym, przez grandziarzy III RP, zarabia na nas ?

Aby nie dać się złapać w pułapkę – zachęcamy do chodzenia za zakupy z POLĄ – jest to bardzo dobra i prosta aplikacja na smartphona – jak piszą twórcy:

Masz dość masówki globalnych koncernów? Szukasz lokalnych firm tworzących unikalne produkty? Pola pomoże Ci odnaleźć polskie wyroby. Zabierając Polę na zakupy odnajdujesz produkty “z duszą” i wspierasz polską gospodarkę.

Zeskanuj kod kreskowy z dowolnego produktu i dowiedz się więcej o firmie, która go wyprodukowała. Pola powie Ci, czy dany producent opiera się na polskim kapitale, ma u nas swoją produkcję, tworzy wykwalifikowane miejsca pracy, jest częścią zagranicznego koncernu.

Jeśli znajdziesz firmę, której nie ma w naszej bazie, koniecznie zgłoś ją do nas. Pomożesz nam w ten sposób uzupełniać unikalną bazę polskich producentów.

Do pobrania w następujących lokalizacjach:

Koszałek

Get involved!

Comments

No comments yet