Prof. Korab-Karpowicz: Decyzje rządu ws. epidemii mogą być gorsze niż choroba. Wyrządzamy tak wielką szkodę tak wielkiej liczbie ludzi (audio)

Prof. Włodzimierz Julian Korab-Karpowicz – filozof polityki, politolog, dyplomata. Jest autorem głośnego ostatnio artykułu Uczona niewiedza koronawirusa.

„Wiemy przede wszystkim o ilości chorych i o ilości zmarłych. Tymczasem bardzo trudno jest znaleźć informację kim były osoby chore. A to jest bardzo ważne. Jest taki bardzo znany profesor w Stanach Zjednoczonych który się nazywa John Ioannidis. Zrobił badania jaka jest struktura zachorowań. Wyniki są bardzo proste. Zachorowania dotyczą w 95 procentach ludzi powyżej 65 roku życia. O tej informacji wszyscy powinniśmy wiedzieć”