– Jak się nazywa ta grupa, na której pani doktor te komentarze przeczytała?

– Chyba jedna z największych grup dotycząca tego tematu, to jest grupa tylko dla lekarzy, nazywa się COVID-19 DOCTORS i jest tam ponad 30 tyś. członków. Tak jak państwo zobaczycie w tych komentarzach, lekarze się chwalą na tych grupach tym, że nie zgłaszają powikłań poszczepiennych.

Oprac. Es.

1 komentarz do wpisu “PL1.TV ujawnia rozmowy z tajnego forum lekarzy – ukrywana prawda o „szczepieniach””

1. Szczepiłam się pierwszą dawką w kwietniu.Niby przez kilku dni było normalnie oprócz małego zaczerwienienia w miejscu podania preparatu ale po 10 dniach dostałam silnej biegunki.Choruję na limfocytarne zapalenie jelita.Choroba autoimmunologiczna,przewlekła była opanowana lekami a po szczepieniu był jej silny nawrót.Przeszłam na nowo cały cykl leczenia i do dnia dzisiejszego cherlam. Potem ruszyła mi choroba zwyrodnieniowa stawów i kręgosłupa.Znowu diagnostyka,badania , leki i cierpienie. Drugi raz nie będę się szczepić, bo boję się reakcji mojego organizmu i dalszych powikłań.