Piotr Ciompa. Norbert Ziętal

Piotr Ciompa, były dyrektor Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu, został członkiem zarządu Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych.

Piotr Ciompa przemyskim szpitalem zarządzał od czerwca 2015 do listopada 2019 r. Przez pewien okres był równocześnie dyrektorem Szpitala Miejskiego w Przemyślu. Przeprowadził proces połączenie przemyskich jednostek służby zdrowia. Szpitala Miejskiego (instytucja miasta Przemyśla) oraz Wojewódzkiego Szpitala i Obwodu Lecznictwa Kolejowego (jednostki samorządu województwa). Obecnie jest to jeden podmiot, Wojewódzki Szpital w Przemyślu.

Piotr Ciompa przestał być dyrektorem szpitala w Przemyślu w listopadzie 2019 r. Sam złożył rezygnację. Powód? „Oferta pracy poza województwem podkarpackim”.

Za; nowiny24.pl